Klinika spełnionych nadziei

Klinika spełnionych nadzieiKlinika spełnionych nadziei. Pełna edycja. Część I i II
Przewodnik po najskuteczniejszych terapiach XXI wieku
Adam Ziółkowski
Wydawnictwo David, Kostrzyn nad Odrą, 2011

Bardzo cenna książka dla wszystkich, którzy interesują się medycyną naturalną i wchodzącymi w jej skład terapiami oraz preparatami. Autor - będący zarazem wydawcą tej pozycji - zadedykował ją wszystkim, którzy nie utracili nadziei w walce ze swoimi dolegliwościami, a przede wszystkim tym, którzy na nowo odnajdą nadzieję i siłę w przezwyciężaniu swojej choroby.

A w środku: o minerałach Schindele’s (nazywanych skałą życia) i terapii Jima Humble (chodzi o suplement mineralny), zdrowotnych właściwościach chlorku magnezu i odżywczych właściwościach Acai - jagody z palmy brazylijskiej, energii tachionów i ormusach, indiańskim zielu i złocie koloidalnym, podchlorynie wapna i preparatach VISION, a także np. o leku na białaczkę sporządzonym na bazie owoców i warzyw. Również o dobrze znanych Czytelnikom (jako że drukowaliśmy publikacje na ten temat) VitaBiosie i Grzybku Reishi czy np. owocu granatu. Istotnym ułatwieniem - z punktu widzenia osób zainteresowanych - są podane w książce kontakty (internetowe i telefoniczne) do niektórych dystrybutorów omawianych preparatów.

Niestety - wbrew podtytułowi książki - nie jest to kompendium pełne, gdyż brak w nim np. informacji na temat terapii Gersona czy metody Huldy Clark, nie mówiąc o kuracji metabolicznej za pomocą witaminy B-17 (akurat tak się składa, że książki poświęcone "niezwykłym" sposobom leczenia omawialiśmy niedawno w dwóch kolejnych numerach , marcowym i kwietniowym, na ostatniej kolumnie miesięcznika). Ale i tak, jak łatwo przewidzieć, przewodnik "Davida" stanie się cichym bestsellerem.

Recenzja: Nieznany Świat 12/2012

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.