Kocham Cię

Kocham CięKocham Cię
ammar
Wydawnictwo Przestrzeń Wyobraźni. Stowarzyszenie Studio Teatr Test, Warszawa 2012

Absolutnie zaskakująca książka poświęcona doznaniom transcendentalnym oraz związanym z nimi przemyśleniom pióra znanego – i uznanego – twórcy teatralnego, który na potrzeby tej edycji posłużył się pseudonimem pisarskim ammar, ale jest łatwy do rozszyfrowania, zważywszy, że reżyserował takie spektakle, jak Mistrz i Małgorzata według Bułhakowa, Fausta na motywach Goethego, czy zwłaszcza słynnego autorskiego Słupnika.

Frapujący zapis zmagań z literackim tworzywem stanowiącym - wskutek zakodowanego w nim pierwiastka pozazmysłowego - punkt wyjścia dla kreowania Sztuki (przez duże "S") przesyconej duchowością, ale także wnikliwa analiza obszarów, jakie wiążą się z własnym wnętrzem. Całości dopełnia rewelacyjna wizualnie okładka. Bezwarunkowo kochać? Współ-odczuwać? Tak. Nikt nie musi być samotną wyspą - pisze Andrzej Maria Marczewski (przepraszamy: ammar). Gorąco polecamy.

Recenzja: Nieznany Świat 11/2012

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.