Plemię Wielu Kolorów

Plemię wielu kolorówPlemię Wielu Kolorów. Przesłanie dla Ludzkości
Kiesha Crowther (Mała Babcia)
Wydawnictwo Biały Wiatr, Rzeszów 2012

Patronat medialny: Nieznany Świat

Optymistyczna, przepojona empatią i miłością książka, której autorka, nazywana Małą Babcią przekazuje nauki, jakie odbiera od Ducha i Matki Ziemi. Zaczęło się to jeszcze w dzieciństwie i trwa do dzisiaj, a Kiesha Crowther jest obecnie szamanką podróżującą po świecie, by odprawiać ceremonie lecznicze dla Matki Ziemi. Ważne: jej przekazy i wykłady są dostępne w sieci bezpłatnie (m.in. na YouTube), dzięki czemu obejrzały je już miliony ludzi na całej planecie.

Bardzo piękne są w tej książce zwłaszcza sekwencje, w których Mała Babcia opowiada, jak doszło do jej duchowej przemiany i nawiązania pierwszego kontaktu z nadrzeczywistością. Ciekawe okazują się też informacje na temat strażników mądrości i nauczycieli gwiazd, czy np. analiza problemu tzw. spiral na niebie (chodzi o obserwowane na całym świecie błękitne, wirujące światła, których prawdziwy wysyp nastąpił w 2009 r.). Od jednego z członków starszyzny plemiennej Kiesha dowiedziała się, że stanowią one efekt zintensyfikowania napływu energii na Ziemię i że jest on największy od czasów starożytnych. Sama Crowther przy pomocy swojego wewnętrznego ekranu, pełniącego funkcję duchowego monitora, dowiedziała się, że wkrótce nastąpią głębokie zmiany o charakterze globalnym, które przeobrażą sposób, w jaki postrzegamy nasze życie i społeczeństwo, ale zanim ludzie będą mogli przenieść się na wyższy poziom świadomości, wielkie religie, wielkie rządy i wielkie banki będą musiały upaść – i upadną. Póki co wszystko to współdziała, aby powstrzymać człowieka przed byciem tym, kim naprawdę jest, i przed stworzeniem nowego świata rządzonego sercem. Co zaś z drogą tytułowego Plemienia Wielu Kolorów? O tym już warto osobiście przeczytać w książce, której Nieznany Świat udzielił patronatu medialnego.

Recenzja: Nieznany Świat 11/2012

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.