Tomasz Kierzkowski (VIDEO)

UWOLNIJ TWOJĄ WOLNOŚĆ - wieczór poświęcony Davidowi Hawkinsowi (06.12.2017, Warszawa, KGNŚ)

Przez niezwykłą historię życia i pracy naukowej Davida Hawkinsa poprowadzi Państwa zafascynowany jego naukami, długoletni współpracownik i przyjaciel Nieznanego Świata, Tomasz Kierzkowski.
W sposób syntetyczny przybliży wiedzę zaprezentowaną w wydanych w języku polskim książkach tego autora (także najnowszej: Sukces jest dla Ciebie). Z pewnością pozwoli to Państwu wybrać najodpowiedniejszą pozycję pomocną w rozpoczęciu osobistej przygody na drodze do spotkania ze swoim Prawdziwym Ja.

 

W części praktycznej prowadzący zapozna Państwa z perełkami Hawkinsa, czyli testem kinezjologicznym oraz techniką uwalniania. Pierwsza z nich, przez niektórych nazywana detektorem prawdy, to niezwykle praktyczny system nawigacji pozwalający identyfikować wszystko, co nas w życiu wzmacnia (tematy, kierunki działania, przedmioty, sytuacje, ludzi itp.). Druga ma na celu uwolnienie z oków emocjonalnego balastu, który niczym mur obronny,  odcina nas od naszego stanu naturalnego – radości, miłości i szczęścia. Obie metody idealnie nadają się do samodzielnego stosowania w codziennym życiu. Możliwe,  że już w czasie prezentacji będą Państwo zaskoczeni ich uniwersalnością oraz otrzymanymi rezultatami.

Zobacz unikatowy KALENDARZ NŚ NA 2018 ROK

 

David R. Hawkins (1927-2012) – dr nauk medycznych, znany psychiatra, nauczyciel duchowy i wykładowca – dożywotni członek American Psychiatric Association (Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego) – karierę zaczął w 1952 roku. Jego wybitne dokonania jako terapeuty i nauczyciela zostały odnotowane w biograficznej publikacji Who's who in America. Był dyrektorem The Institute for Advanced Theoretical Research (Instytutu Zaawansowanych Badań Teoretycznych). Jego prace jako badacza, który opracował Mapę Poziomów Świadomości oraz lekarza okazały się pionierskie, a praktyka kliniczna była w latach 1968-1979 największą w USA. Opublikował setki artykułów i wykładów oraz kilkadziesiąt książek. Wykładał na największych uniwersytetach, m.in. Harvard, Oxford, a także dla międzynarodowej dyplomacji. Życie poświęcił podniesieniu ludzkiej świadomości. Prace Hawkinsa dają nam nie tylko nowe zrozumienie ludzkiej podróży we Wszechświecie, ale też pokazują miejsce, w którym my sami i nasi bliźni znajdujemy się na drabinie duchowego oświecenia, oraz – jak w tym kontekście – wygląda osobista droga do stania się tym, kim moglibyśmy się stać.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

 

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.