dr Danuta Adamska-Rutkowska

Uroczyste wręczenie Dyplomu Nagrody Honorowej "Nieznanego Świata" za 2017 r. (13.12.2017, Warszawa,KGNŚ)

Tegoroczna Laureatka jest Czytelnikom naszego miesięcznika dobrze znana, gdyż w ostatnich miesiącach odbyła z Państwem dwa spotkania, a jej książki cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Honorując dr Danutę Adamską-Rutkowską naszą symboliczną nagrodą, daliśmy w ten sposób wyraz uznaniu dla niej jako niezależnego naukowca i badacza fenomenów psi, popularyzatorki rzetelnej wiedzy na ten temat, współtwórczyni nowego paradygmatu naukowego, a także autorki kilkuset publikacji jak również serii książek poświęconych analizie fenomenu świadomości oraz jego relacji z materią i informacją.

Po wręczeniu Dyplomu Nagrody Honorowej nasza Laureatka podzieli się swoimi najnowszymi refleksjami i opowie o pracy nad kolejną książką. Treść dyplomu wraz z jego uzasadnieniem oraz obszerny wywiad z dr Danutą Adamska-Rutkowską zamieściliśmy w grudniowym wydaniu „NŚ”, które weszło do sprzedaży w całym kraju 20 listopada.

Zapraszamy!

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.