Spotkanie z Pawłem Bareją (VIDEO)

Polny Warkocz, czyli co wiemy o kosmetykach?
Paweł Bareja - współtwórcą linii słowiańskich kosmetyków Polny Warkocz
(07.06.2017, Warszawa, KGNŚ)

Wraz z nadejściem lata zaprezentujemy unikatową serię preparatów tworzonych na bazie wiedzy dotyczącej roślin i ziół pochodzących z naszych rodzimych łąk, zawartych w nich substancji, ich właściwości oraz działania. Wiedzy, którą zostawili nam nasi przodkowie. Niekiedy wystarczy bowiem inspiracja płynąca z życia w zgodzie z biodynamicznym rytmem natury i sięgnięcie do sprawdzonych receptur, których cała tajemnica tkwi w prostocie.

Nasz gość - prezes i współwłaściciel spółki COSMECEUTICUM, absolwent Wydziału Chemii Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, specjalista w dziedzinie chemii środków bioaktywnie czynnych - opowie o linii słowiańskich kosmetyków naturalnych POLNY WARKOCZ, której jest współpomysłodawcą i współtwórcą. Na co dzień zajmuje się oceną bezpieczeństwa produktów kosmetycznych, wprowadzanych na rynek europejski, w tym również polski.

Głównym założeniem przy tworzeniu tej oryginalnej serii była wysoka jakość surowców, selektywny dobór komponentów, w taki sposób, aby tworząc synergię potęgowały swoje działanie zamiast je maskować. Dowiemy się także jakie grupy produktów kosmetycznych, dostępnych na rynku, są szczególnie obciążone niebezpiecznymi dla zdrowia substancjami. To wiedza, która pozwoli nam na świadomy wybór.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.