Spotkanie z Aleksandrą Barańską (VIDEO)

Żywienie: przyjaciel czy wróg?
Aleksandra Barańska - dietetyk, właścicielka warszawskiej Kliniki Medycyny Naturalnej L’ALBA
(31.05.2017, Warszawa, KGNŚ)

Aleksandra Barańska żyła sztuką i miłością do muzyki. Jako słynna śpiewaczka operowa występowała w wielu krajach. Podróże koncertowe po całym świecie wymagały od niej dobrej kondycji. Dlatego zainteresowała się kwestią regeneracji organizmu metodami naturalnymi i uczestniczyła w poważnych, poświęconych temu konferencjach.

Groźny wypadek samochodowy, w którym cudem uniknęła śmierci, zniszczył jej karierę. Powrót do zdrowia zawdzięcza znakomitym chirurgom oraz przyspieszaczom zdrowienia, takim jak lampa Biospectrum i materac magnetyczny, dzięki czemu uwierzyła w ich ratujące życie właściwości.

Stosując urządzenia medycyny informacyjnej zaczęła pomagać również innym. W 2001 roku stworzyła zajmujące się tym Centrum ART CONSULTING, a w 2006 roku Klinikę Medycyny Naturalnej pod nazwą L'ALBA VITA (z wł. Jutrzenka życia). Zgromadziła wokół siebie takich jak ona entuzjastów, lekarzy i terapeutów oraz współpracowników mających podobne przekonanie, że tymi metodami można skutecznie wspomóc każdą terapię, a także usunąć przyczyny chorób przewlekłych. Następnie rozszerzyła swoją wiedzę dzięki studiom na Wydziale Farmaceutycznym Akademii Medycznej w Lublinie, jak również podyplomowym w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Dziś dzieli się swoim doświadczeniem z innymi.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.