Spotkanie z Piotrem Esterosem Pytlowanym (VIDEO)

Orgonity w nowej odsłonie
Piotr Esteros Pytlowany twórca orgonitów
(24.05.2017, Warszawa, KGNŚ)

Nasz gość przedstawi, bazujące na kolejnych dwóch latach doświadczeń, nowe spojrzenie na ideę orgonitów, ich funkcję, ze szczególnym naciskiem na trójpłaszczyznowe działanie na sferę fizyczną, umysłową i duchową człowieka.

Przedstawi także aspekt intuicyjnego, opartego na doświadczeniu oraz wiedzy ezoterycznej, doboru minerałów i kamieni ozdobnych przy komponowaniu orgonitów, jak również ich powiązania z astrologią, czyli znakami Zodiaku, w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. Należy być bowiem świadomym, że wszystkie kamienie oraz minerały mają specyficzne wibracje i powinny być dobierane, konfigurowane tak, by wywoływać zamierzony rezonans – pracować zgodnie z potrzebami konkretnej osoby. Równie ważne przy wyborze i zakupie jest intuicyjne odczucie nabywcy. Nasza podświadoma sfera nierzadko rozpoznaje rzeczywistość wokół nas, wskazuje to, czego nam aktualnie naprawdę potrzeba.

Zaprezentowane zostaną również wyjątkowe, sześciokątne piramidy Merkaba, a także piramidy ośmiokątne-wirowe i świetliste – tzw. złoty czworościan odwzorowujący złoty podział.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.