Spotkanie z Marianną Bartke (VIDEO)

Czy znasz swoje przekonania?
Marianna Bartke uzdrowicielka, certyfikowana instruktorka Theta Healing®
(26.04.2017, Warszawa, KGNŚ)

Nasza podświadomość jest jak twardy dysk w komputerze, na którym zapisują się zasady działania życiowych programów, czyli przekonań. Programistami są tu m.in. rodzice, dziadkowie, nauczyciele… Przychodzimy na świat z zasobami głębokiej, wewnętrznej wiedzy. Jednak ogromne znaczenie mają informacje przekazane przez matkę w okresie ciąży, negatywne wzorce zakodowane w czasie porodu, następnie w trakcie dorastania i edukacji, a także dziedziczone po przodkach w polu wiedzy wokół łańcucha DNA oraz negatywizmy historyczne pochodzące od świadomości grupowej. Nie musimy im jednak ulegać.

Wejście w stan Theta, przy zachowaniu świadomości, otwiera wrota do nieświadomego umysłu oraz pozwala zidentyfikować ograniczające nas, negatywne wzorce i przekonania. Daje możliwość ich zamiany na prawidłowe, korzystne. Przeprogramujmy siebie tak, aby wejść na optymalną dla nas ścieżkę życiową!

Przypomnijmy, że Marianna Bartke jest instruktorką stworzonej przez Viannę Stibal metody Theta Healing® i prowadzi, cieszące się wielkim zainteresowaniem, kursy: Theta Healing® stopnia Podstawowego, Zaawansowanego, Szczęśliwych Związków, Manifestacji Obfitości oraz Życie jest Grą, DNA3, Siedem Planów Egzystencji, Anatomii Intuicyjnej czy Dzieci Tęczy.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.