Spotkanie z Barbarą Ravensdale (VIDEO)

Terapia Wielowymiarowa
Barbara Ravensdale
autorka książki i własnej metody uzdrawiania.
(29.03.2017, Warszawa, KGNŚ)

Barbara Ravensdale autorka książki i własnej metody uzdrawiania.

Nasz gość opowiedział m.in. o podróżach wielowymiarowych i inteligencji kwantowej każdego człowieka. Było także o zmysłach kwantowych, czyli o potencjale ciała świetlistego i o tym jak uruchomienie tego potencjału wpływa na rozwiązywanie życiowych wyzwań. Porozmawialiśy również o tym jak szczytowe stany świadomości mogą pomóc odnaleźć w życiu radość, szczęście i miłość

Terapia Wielowymiarowa - poznaj spektakularne możliwości swojej duszy!

Technologia Wielowymiarowa to autorska metoda wspierająca ewolucję człowieka, szczególny charyzmat, ale i konkretne know-how, umożliwiające wędrowanie po wyższych stanach świadomości. Pozwala wjechać wewnętrzną windą w zaświaty, w naszą wieczystą świadomość, duchowy dom naszej duszy. Dzieje się to bez przerwania kontaktu z codzienną świadomością i bez rozdzielania się ze swoim ciałem fizycznym. Bez hipnozy… po prostu w dużej uważności i skupieniu, w pełnym zarządzaniu sobą.

Barbara Ravensdale - absolwentka semantyki KUL, posiada dyplom gemmologii Guildhall University of London oraz Certyfikat Międzynarodowego Towarzystwa św. Hildegardy w Bingen/Niemcy. Mama dwójki nastolatków. Twórca ośrodka warsztatowego Siódmy Las. Pasjonatka holizmu i rozwoju świadomości. Ascendatorka – przewodnik do wyższych wymiarów, autorka własnej metody uzdrawiania – Terapii Wielowymiarowej. Sylwetkę naszego gościa przedstawiliśmy w Poczcie healerów polskich w NŚ 11/2016.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.