Spotkanie z Marianną Bartke (VIDEO)

Szczęśliwe związki – bratnie dusze.
Marianna Bartke uzdrowicielką, instruktorką Theta Healing®
(07.02.2017, Warszawa, KGNŚ)

Na ogół marzymy o idealnych związkach partnerskich, przyjacielskich, międzyludzkich. Niestety rzutują na nie nasze, zazwyczaj nieuświadomione, błędne przekonania i wzorce.

Na przykładzie fenomenu bratnich dusz i odkryć Vianny Stibaltwórczyni metody Theta Healing® – Marianna Bartke zaprezentuje wzorce, które pomogą odkryć sekrety miłości oraz szczęśliwych, radosnych związków międzyludzkich, a nawet z samym Stwórcą.

Stan theta to naturalny stan umysłu, w którym fale mózgowe mają częstotliwość theta (zakres ich drgań mieści się w przedziale 4 – 7 Hz). Nazywany jest stanem geniuszu i pozwala uaktywnić nadprzyrodzone zmysły jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoczucia.

Nasz gość jest uzdrowicielką, instruktorką Theta Healing® w stopniu Master & Science i prekursorką tej, pochodzącej z USA metody, stworzonej przez Viannę Stiebal, u której studiowała. Książki twórczyni Theta Healing® są w Polsce znane i cenione (m.in. Theta Healing® – wprowadzenie do nadzwyczajnej metody uzdrawiania energią).

Mariana Bartke prowadzi kursy : Theta Healing® stopnia Podstawowego, Zaawansowanego, Szczęśliwych Związków oraz Manifestacja Obfitości, Życie jest Grą, DNA3, Siedem Planów Egzystencji czy Anatomii Intuicyjnej.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.