Sekret natychmiastowego uzdrowienia

Sekret natychmiastowego uzdrowieniaSekret natychmiastowego uzdrowienia. Wprowadzenie do Mocy Synchronizacji Kwantowej
Frank J. Kinslow
P&G Editors, Warszawa 2012

Doktor Frank Kinslow, nauczając uzdrawiających metod, czerpie ze swojego bogatego doświadczenia klinicznego lekarza chiropraktyka, dogłębnych studiów nad wschodnią filozofią i metodami ezoterycznymi oraz płomiennej miłości do fizyki kwantowej, a tym samym do postulowanej przez nią względności.

W 2007 roku z osobistego kryzysu, który sprawił, że autor znalazł się w miejscu, gdzie nie miał co robić i gdzie pójść, zrodził się proces Synchronizacji Kwantowej. Jest to niezwykle szybka i łatwa w użyciu metoda uzdrawiania, którą może zastosować każdy. Doktor Frank Kinslow tłumaczy jej działanie w następujący sposób: Czy masz złamaną nogę, czy złamane serce, potrzebujesz odpoczynku, by wyzdrowieć. Jeśli potrzebne Ci uzdrowienie fizyczne, emocjonalne czy duchowe, potrzebujesz głębokiego odpoczynku. Im głębiej odpoczywasz, tym głębsze jest uzdrowienie. Czysta świadomość jest najgłębszym odpoczynkiem, którego możesz doznać. Odkryłem proces, który natychmiast daje ciału, umysłowi i duchowi głęboki odpoczynek i szybkie uzdrawianie. Działa w ciągu sekund. To właśnie nazywam Synchronizacją Kwantową.
Lektura tej edycji wymaga dużego skupienia oraz wysiłku umysłowego, gdyż dogłębne zrozumienie zagadnień, które analizuje autor, nie jest zadaniem prostym. Z całą pewnością książki nie należy wertować, przeskakując po kilka, kilkanaście kartek. Taka metoda skutecznie zniechęci do wywodów zawartych w tomie, a jedyny ślad, jaki pozostanie po lekturze, to wrażenie kompletnego chaosu. Tylko tradycyjne zgłębianie treści – strona po stronie – może przynieść czytelnikowi jasny, klarowny obraz całości i odsłonić ukryty na jej kartach sekret. Proszę poświęcić odpowiedni czas każdemu ćwiczeniu, tak jak to zostało przedstawione – apeluje Frank Kinslow. – Będziesz uczyć się nowej umiejętności i, aby stała się twoją drugą naturą, potrzebujesz trochę praktyki. Ćwiczenia nie są trudne. W rzeczywistości są wspaniałe, pielęgnujące i ożywcze. Zatem nieważne, jak bardzo chcesz już zacząć działać i dokonywać cudów, poświęć odpowiednią ilość czasu podstawom. Jak pewien mądry nauczyciel powiedział: "Dobry początek jest połową sukcesu".
Z książki Sekret natychmiastowego uzdrowienia można nauczyć się, w jaki sposób harmonizować swoje emocje, wyostrzyć umysł i tworzyć dzięki temu szczęśliwe życie. Autor przekazał również czytelnikom niezwykłą wiedzę na temat tego, w jaki sposób uzdrawiać ciała oraz umysły naszych bliźnich oraz innych żywych istot. Po wnikliwej lekturze całego tomu będziemy codziennie zaskakiwać nie tylko innych, ale również samych siebie, tworząc małe cuda!

Recenzja: Nieznany Świat 5/2013

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.