Energia roślin w domu

Energia roślin w domuEnergia roślin w domu
Eva Katharina Hoffmann

Wydawnictwo KOS, Katowice 2012

Jak głosi rozwinięty podtytuł tej książki, opowiada ona o roślinach, które wywierają na nas dobry wpływ, a także takich, które z różnych powodów nam nie pasują. To swoiste kompendium wiedzy dotyczącej domowej flory - doniczkowej i balkonowej, by tak rzec: jej energetyce, ale także np. duchowym wpływie, jaki wywierają rośliny na otoczenie.

Autorka, która jest terapeutką posługującą się w swojej pracy leczeniem za pomocą esencji kwiatowych Bacha, fitoterapią, jak i homeopatią, prezentuje 86 roślin domowych wraz z podstawowymi zasadami ich pielęgnacji oraz charakterystyką wibracji i oddziaływania na ludzi. Całości dopełnia staranna oprawa graficzna, w której niepoślednią rolę grają piękne, kolorowe zdjęcia. Pozycja nie tylko dla koneserów tej tematyki, lecz także wszystkich, którzy lubią przebywać we własnym domu.

Recenzja: Nieznany Świat 3/2013

Bieżący numer



Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.