Stwardnienie rozsiane

Stwardnienie rozsiane. Jak odnalazłam nadzieję i drogę ku zdrowiu.
Beata Peszko
Wydawnictwo KOS, Katowice 2011

Bardzo ważna i cenna książka dla tych wszystkich, którzy walczą z SM-em oraz ich bliskich. To już druga pozycja autorki na ten temat (po tomie Powrót do życia, czyli o stwardnieniu rozsianym i chorobach nowotworowych inaczej). Beata Peszko prowadzi Czytelnika poprzez swoje doświadczenie od chwili, gdy rozpoznano u niej symptomy SM, aż po wielowątkową i pod wieloma względami niekonwencjonalną autoterapię, na którą składa się m.in. determinacja w realizacji marzeń (dla piszącej takim ziszczonym marzeniem okazało się posiadanie własnej apteki), a także - uwaga! - żarliwa modlitwa o uzdrowienie.

Książka ma charakter pamiętnika i zarazem osobistego poradnika, który chorobę uważaną za nieuleczalną pomaga ujrzeć z nowej, odkrywczej i uwieńczonej sukcesem perspektywy.

Recenzja: Nieznany Świat 5/2012

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.