Łapacze pustki

Łapacze pustki. Rozprawka na koniec wieku. 1992-2000.
Elżbieta Brejnak, Małgorzata Brejnak
Wydawnictwo Komograf, Ożarów Mazowiecki 2011  

Nowa książka Elżbiety Brejnak oraz Małgorzaty Brejnak, autorek recenzowanego przed kilkoma miesiącami w tej rubryce Dziennika – nadodbiór,  to kolejne rozważania dwóch artystek i zarazem ezoteryczek na temat takich kwestii, jak: prawda, czas, energia, Duch, Wieczność, statki kosmiczne, makro- i mikrokosmos, wolność, tradycje, emocje, wymiary, oswajanie okrucieństwa, zaniżanie progu percepcji, a także niezwykłe dokonania w genetyce i kosmologii XX wieku.

Warto dodać, że Rozprawka na koniec wieku została zainspirowana spotkaniem z nieznanym obiektem, opisanym w Dzienniku – nadodbiór pod datą 5 marca 1992 roku. Najnowszą książkę autorki poświęciły tytułowym łapaczom pustki, czyli ludziom bardziej uwrażliwionym, którzy swoimi wysokimi wibracjami przyczyniają się do podniesienia świadomości planety na wyższy poziom.

Recenzja: Nieznany Świat 8/2011

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.