Tryptyk ufologiczny

UFO i Kosmos.
UFO i Atom.
UFO i Czas.
Autor wszystkich książek: Robert K. Leśniakiewicz.
Wydawnictwo Radwan, Tolkmicko 2010-2011

Nowe, prężne wydawnictwo Radwan z Tolkmicka na przełomie lat 2010-2011 opublikowało trzyczęściową pracę Roberta K. Leśniakiewicza pod wspólnym tytułem UFO i…, w której zawarł on swoje przemyślenia na temat Nieznanych Obiektów Latających, ich pochodzenia i celu działania kryjącej się za nimi Inteligencji.

Tom pierwszy UFO i Kosmos zawiera opisy obserwacji UFO dokonanych w przestrzeni kosmicznej przez astronomów i astronautów oraz niezwykłych obiektów, których zachowanie się nasuwa podejrzenie, że chodzi o sterowane zdalnie lub bezpośrednio aparaty latające poruszające się w Kosmosie lub na granicy atmosfery. Znajduje się tam także pogłębiona analiza szczególnego – bo dotyczącego Polski – przypadku znanego pod nazwą Incydent Gdynia’59.

Tom drugi nosi tytuł UFO i atom. Dotyczy przypadków interakcji Nieznanych Obiektów Latających z ziemskimi technologiami jądrowymi oraz penetracji instalacji nuklearnych – zarówno cywilnych, jak i wojskowych. Autor zamieścił tam znane Czytelnikom Nieznanego Świata raporty Roberta Duvalla i Roberta Hastingsa, a ponadto opisał nieznane epizody związane z obserwacjami UFO w czasie katastrof nuklearnych i nad poligonami z bronią jądrową.

Wreszcie w tomie trzecim UFO i czas Robert Leśniakiewicz kontynuuje niektóre wątki znane Czytelnikowi z dwóch pierwszych tomów, a także poddaje analizie pewne, bardziej wiarygodne relacje o Bliskich Spotkaniach z UFO i ufopasażerami, w czasie których stwierdzono dziwne efekty naruszenia kontinuum czasoprzestrzennego. Ponadto snuje spekulacje na temat celów pobytu i działań Obcych na Ziemi zwłaszcza w zakresie badania środowiska naturalnego naszej planety i istot żywych, w tym również przedstawicieli naszego gatunku. Wnioski końcowe tej edycyjnej trylogii są mocno kontrowersyjne i daleko idące, wskutek czego, być może, okażą się niezbyt zrozumiałe dla osób traktujących ufologię jako rozrywkę, ale, jak się wydaje, próbują tłumaczyć jeden z segmentów zwariowanej rzeczywistości, w jakiej istniejemy i niewiadomej Przyszłości, która wciąż jest przed nami.

Recenzja: Nieznany Świat 7/2011

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.