Małe planety

Małe planety. Nowe odkrycie astrologii.
Piotr Piotrowski
Studio Astropsychologii, Białystok 2010

Kto uważa, że w interpretacji horoskopu bierze się pod uwagę wyłącznie planety, szybko zmieni zdanie, czytając najnowszą książkę wybitnego polskiego astrologa Piotra Piotrowskiego, poświęconą planetoidom. Autor już nie raz udowodnił, że zna się na rzeczy, potrafi przełamywać utarte schematy, dzieląc się swoją wiedzę z zakresu bardziej zaawansowanych technik astrologicznych. Pamiętamy przecież jego znakomite książki o Chironie (II wyd. 1998) i Lilith (2007). Tym razem Piotrowski wziął na warsztat cztery klasyczne planetoidy: Ceres, Pallas, Juno i Westę, które opisuje w szerokim kontekście mitologii i psychologii, szczegółowo analizując ich horoskopowe znaczenie.

Ważnym uzupełnieniem są bez wątpienia wnikliwe interpretacje położenia tych małych planet w poszczególnych znakach zodiaku, domach i aspektach z planetami.

Na deser czeka Czytelnika intrygujący rozdział o nowo odkrytej planecie karłowatej Eris – bogini waśni i niezgody, której znaczenie będzie być może tak samo istotne w horoskopie, jak obecna funkcja Plutona. Lektura obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych astrologią!

Recenzja: Nieznany Świat 11/2010

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.