Piąta umowa

Piąta umowa. Toltecka księga mądrości drogą do świata prawdy, harmonii i miłości.
Don Miguel Ruiz, Don Jose Ruiz, Janet Mills
Wydawnictwo MEDIUM, Konstancin-Jeziorna 2010

Bestseller stanowiący kontynuację słynnych Czterech Umów i w pewien sposób je pointujący. W tym przypadku chodzi o ogląd świata w duchu prawdy, harmonii oraz miłości. Pozornie nic nowego, proszę jednak zobaczyć, jak to jest napisane.

Zasady ukazane w „Czterech Umowach” przemawiają do wszystkich, gdyż po prostu opierają się na zdrowym rozsądku – wyjaśniają autorzy (jednym z nich jest Don Jose Ruiz, syn Don Miguela, który wspólnie ze swoim legendarnym ojcem prezentuje istotę mądrości, jakiej wspólnie nauczali ponad siedem lat). Natomiast znaczenie i intencja Piątej Umowy wykraczają poza poziom słów. Dzięki jej praktykowaniu zaczynamy w pełni akceptować siebie takimi, jakimi jesteśmy i odczuwamy tę pełnię akceptacji również wobec wszystkich ludzi. Nagrodą jest wieczne szczęście.

Recenzja: Nieznany Świat 10/2010

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.