Odbudowa ciała, ożywianie duszy

Odbudowa ciała, ożywianie duszy. Jak stworzyć nowego siebie.
Deepak Chopra
Wydawnictwo Laurum, Warszawa 2010

Jeszcze jeden Chopra dzisiaj, gdy poranek świta – chciałoby się powiedzieć po przewertowaniu tej książki. Ze świtem ciągle mam kłopoty, natomiast Chopra prezentuje od lat niezmiennie wysoką formę. Próbowaliśmy policzyć, która to już jego książka wydana w Polsce, ale nam się nie udało, zwłaszcza że edytorów było wielu. Sam Chopra napisał ich ponad pięćdziesiąt, z czego większość została przetłumaczona na trzydzieści pięć języków. W ogóle to autor na świecie wybitnie rozpoznawany i ceniony – niewielu jest takich jak on.

 

W odbudowie ciała i ożywianiu duszy Deepak Chopra porusza się w obrębie swoich ulubionych wątków: związków między ciałem i duszą, doznań mistycznych i duchowego wzrastania. W sygnalizowanej edycji (wydanej pod patronatem medialnym Nieznanego Świata) serwuje tzw. dziesięć przełomowych kroków prowadzących do pełni. Dużo również u niego tego, co można by umownie określić mianem cudów i odsłaniania tajemnicy na styku ciało-dusza. Dodajmy, że książka została bardzo starannie wydana od strony edycyjnej (szczególnej uwadze polecamy piękną graficznie okładkę). Czegóż chcieć więcej?

Recenzja: Nieznany Świat 9/2010

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.