Diagnostyka karmiczna

ImageDiagnostyka karmiczna. Bezpieczna ingerencja w biopole człowieka.
Marjan Ogorevc
Wydawnictwo KOS, Katowice 2009

Kontrowersyjna, ale i ciekawa książka znanego słoweńskiego niekonwencjonalnego terapeuty, który w swojej praktyce i zbudowanej w oparciu o nią teorii obficie czerpie z znanego rosyjskiego autora S. N. Łazariewa, jakiego – nawiasem mówiąc – nigdy osobiście w życiu nie spotkał, ani nawet nie nawiązał z nim kontaktu korespondencyjnego, co nie przeszkodziło Ogorevcowi w wypracowaniu własnej, oryginalnej metody rozpoznawania i leczenia różnorakich schorzeń w oparciu o rozwiązywanie problemów pacjenta mających korzenie w traumatycznych doświadczeniach jego oraz przodków. 

Odnotujmy przy okazji, że wcześniej słoweński healer napisał parę innych książek drążących – wprost lub pośrednio – tę tematykę, m.in. Samoleczenie za pomocą diagnostyki karmicznej, Wśród syberyjskich szamanów i Medycynę alternatywną w sporcie, które cieszyły się sporym powodzeniem.

W Diagnostyce karmicznej szczególną uwagę przykuwają rozdziały poświęcone samoregulacji biopola, przenoszeniu informacji z rodziców na dzieci oraz chorobom zwierząt domowych. Dużo tu także rozważań dotyczących etyki healerów i pojmowania przez nich swojej misji. Finalna konkluzja brzmi tak, że nigdy i w żadnej sytuacji nie wystarczy liczyć na cud bez jednoczesnej pracy nad własnym ego i aktywnego współdziałania z niekonwencjonalnym terapeutą. Warto zapoznać się również ze wskazówkami Ogorevca, jak postępować w przypadku ataku energetycznego.

Recenzja: Nieznany Świat nr 2/2010

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.