Twoje prawo do bogactwa

ImageTwoje prawo do bogactwa. Praktyczny przewodnik  tworzenia bogactwa i spełniania marzeń.
Colin P. Sisson
Wydawnictwo MEDIUM, Konstancin – Jeziorna 2009

Poniekąd światowa klasyka, przy czym Colina P. Sissona, który wcześniej wydał po polsku swoje głośne Wewnętrzne przebudzenie, a także tomy Podróż w głąb siebie i Niezwykła moc świadomego oddychania nie trzeba bliżej przedstawiać, gdyż od dawna prowadzi na całym świecie, w tym również w Polsce, autorskie seminaria i szkolenia, a sygnalizowaną tu pozycję niedawno podpisywał w Księgarni .

Teza, w myśl której każdy ma prawo do pieniędzy istniejących po to, by nam służyć (a nie odwrotnie), nie jest wprawdzie nowa, ale w interpretacji Sissona nabiera pewnej nieoczekiwanej świeżości i uroku. Zwłaszcza wówczas, gdy autor podpowiada, jak osiągnąć obfitość w sposób satysfakcjonujący z punktu widzenia wewnętrznego rozwoju, a jednocześnie twórczo ją pomnażać z pożytkiem dla siebie oraz innych. Kiedy zastosujesz te zasady w praktyce, twoje życie wypełni się obfitością i odwagą, stanie się spójne. Poznasz znaczenie SWOJEGO PRAWA DO BOGACTWA. To, co znajduje się na tych stronach, to był (i nadal jest) mój plan, dzięki któremu zdobyłem swój majątek, ale, co najważniejsze, stał się on moim biletem do miłości, zdrowia i wolności– pisze autor. Wierzyć, nie wierzyć? My jesteśmy na tak m.in. dlatego, że osobiście znamy Sissona wraz z jego filozofią i bardzo nam ona odpowiada – włącznie z obraną metodą realizacji tak założonych celów.

Recenzja: Nieznany Świat nr 2/2010

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.