Wszechświat zawsze ma plan

WSZECHŚWIAT ZAWSZE MA PLAN. 10 złotych reguł wolności
Matt Kahn
Wydawnictwo Biały Wiatr, 2020

10 powodów, dla których warto (należy i trzeba) przeczytać książkę:

1/ Autorem książki jest Matt Kahn, niezwykle utalentowany i charyzmatyczny mówca, dla wielu duchowy przewodnik, intuicyjny uzdrowiciel, człowiek o wspaniałym poczuciu humoru oraz wielkim kochającym sercu. Matt Kahn jest swoistym kanałem dla mądrości Życia, w bardzo trafny, a zarazem lekki sposób zdejmuje łuski starego paradygmatu z prawd i reguł, którymi rządzi się Wszechświat. Od wielu lat jest również „sensacją” YouTube’a, ponieważ jego wykłady mają miliony wyświetleń. Zapoczątkował ogólnoświatowy ruch znany pod nazwą „Rewolucja Miłości”, dedykowany przebudzeniu ludzkich serc oraz świadomemu udziałowi w globalnych przemianach wibracyjnych planety.

2/ Dla tych, którzy czują się spełnieni i wolni wewnętrznie treść tej książki będzie niczym świeży, mocny wiatr wypełniający żagle życia, żeby nadać mu nowe kierunki, ukazać niepoznane dotąd horyzonty oraz wzmocnić przeżywaną już radość.

3/ Ci, którzy są w drodze do swojego spełnienia znajdą tu ważne drogowskazy w postaci praktycznych ćwiczeń oraz poczują się wzmocnieni, mając tak wspaniałego przewodnika jakim jest ta książka.

4/ Wszystkim zagubionym, obolałym, borykającym się z życiem, mającym poczucie utknięcia w niechcianych sytuacjach czy relacjach książka ta potrzebna jest szczególnie, ponieważ – z pewnością – przyniesie im ogromną ulgę, da nowe spojrzenie na wiele spraw, będzie niczym pomocna dłoń podana przez kochającego przyjaciela.  

5/ Każdy rozdział jest pożegnaniem z jednym z duchowych mitów, które, choć kiedyś aktualne, dziś utraciły swój termin „przydatności”. Obecnie, gdy wchodzimy w nową erę świadomości stanowią raczej ograniczenie niż platformę rozwoju.

6/ Dzisiejszy świat zdaje się pogrążać w coraz większym chaosie. Mając solidny fundament dużo łatwiej jest utrzymywać równowagę i mądrą, życzliwą postawę. Taką bazę budujemy, pielęgnując cenne wartości. Matt Kahn przedstawia w swojej pracy 10 cech duszy, które rozwijamy poprzez kolejne Złote Reguły.

7/ Książka „Wszechświat zawsze ma plan – 10 Złotych Reguł Wolności” jest również praktycznym podręcznikiem – zawiera konkretne ćwiczenia i mantry, dzięki którym wprowadzamy Reguły w codzienne życie.

8/ Dzięki materiałowi zawartemu w książce stajesz się prawdziwym Współ-Twórcą swojego życia. Uczysz się prawdziwie korzystać z Prawa Przyciągania, a także pozostawać w stanie przepływu czyli harmonijnego zestrojenia z tym, co jest.

9/ WSZECHŚWIAT MA ZAWSZE PLAN – Czy to dobra wiadomość? Czy to DOBRY plan? J. Ta informacja może wzbudzać niepokój, albo wywoływać wielką ulgę. Od czego to zależy i co oznacza – o tym właśnie mówi najnowsza książka Matta Kahna, wydana przez wyd. Biały Wiatr.

10/ To książka jakiej jeszcze nie było. Książka nowego paradygmatu, przepełniona troską, miłością i mądrością. Książka – klucz, który otwiera drzwi do prawdziwej, nieprzemijającej WOLNOŚCI. Gdy ją przeczytasz, już nic nie będzie takie samo.

Recenzja: Nieznany Świat 12/2020

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.