Efekt miesiąca miodowego

EFEKT MIESIĄCA MIODOWEGO. NAUKOWY SPOSÓB NA RAJ NA ZIEMI
Dr Bruce H. Lipton
Wydawnictwo Purana. Lutynia 2019

Czy miesiąc miodowy może trwać wiecznie? Tak! Przekonuje o tym doskonale znany Czytelnikom Bruce H. Lipton, autor bestsellera Biologia przekonań, na własnym przykładzie opisując, na czym polega poczucie euforii, wzrost siły i witalności, związane z tzw. miesiącem miodowym. Po serii miłosnych niepowodzeń oraz rozczarowań, autor osiadł na małej karaibskiej wysepce. Podczas licznych towarzyskich spotkań zetknął się z Margaret – i to było jak trzęsienie ziemi! Od tej chwili organizm Bruce’a zaczął produkować różne rodzaje enzymów szczęścia, które ten biolog molekularny wziął pod lupę, aby opowiedzieć na własnym przykładzie, co się z nami dzieje, gdy zapadamy w stan zakochania się.

Lipton nie poprzestaje jednak wyłącznie na biologii, sięga także po chemię oraz fizykę kwantową, by przedstawić całą gamę zjawisk, jakie zachodzą w naszym organizmie podczas miłosnych uniesień – nie tylko w sferze fizycznej, ale też mentalnej, psychologicznej i duchowej.

Czy chcielibyśmy, aby nasze miesiące miodowe trwały wiecznie? Z pewnością… Dzięki książce Bruce`a Liptona będziemy wiedzieć, jak utrzymać ten niezwykły stan aż po kres naszej wędrówki w tej fizycznej rzeczywistości, w parze z ukochaną osobą.

Recenzja: Nieznany Świat 05/2020

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.