Myśli to materia

MYŚLI TO MATERIA
Dr Dawson Church
Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Białystok 2019

Dawson Church, obok takich autorów, jak Lynne McTaggart, Joe Dispenza, Gregg Braden czy Bruce Lipton należy do wiodących badaczy, którzy zajmują się relacjami pomiędzy umysłem a ciałem. Opublikował wiele artykułów w recenzowanych czasopismach naukowych. Jest redaktorem periodyku Energy Psychology: Theory, Research and and Treatment oraz zarządza najczęściej odwiedzaną witryną internetową poświęconą medycynie alternatywnej: www.eftuniverse.com.

Po pracy The Genie in Your Genes, gdzie dokonał przeglądu badań łączących świadomość, ludzkie emocje oraz ekspresję genów – teraz przedstawia nowe odkrycia w dziedzinie psychologii, epigenetyki, neuronauki, elektromagnetyzmu i fizyki kwantowej, które sugerują, że zdrowie i jakość życia zależą od charakteru naszych myśli. Church stawia tezę, że opanowanie właściwych stanów świadomości i pewnych mentalnych nawyków może ukierunkować każdego z nas na sukces już na poziomie komórkowym. Śmiały zamysł, jednak – co istotne – na jego poparcie autor przytacza wiele ustaleń z pierwszej linii frontu nauki.

Recenzja: Nieznany Świat 12/2019

 

 

 

 

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.