Rekomendacja miesiąca 06/2018

PODRÓŻE DO ŚWIATA DUSZ. Transformujące doświadczenia. Na podstawie sesji prowadzonych metodą LBL dr. Michaela Newtona
Elisabeth Iwona Röpcke
Wydawnictwo POLIGRAF, Brzezia Łąka 2018

Sądząc z tego, z jakim zainteresowaniem Czytelników spotkała się wydrukowana w nr. 11 i 12 z 2015 r. dwuczęściowa publikacja Małgorzaty Stępień Regresja LBL: duchowa ekspedycja do sfery między wcieleniami, poświęcona mieszkającej w Niemczech polskiej terapeutki Iwonie Kupisz-Röpcke, która prowadzi unikatowe sesje metodą LBL dr. Michaela Newtona, znów będzie się działo, a wydana przed kilkoma tygodniami książka (z nieco zmodyfikowanym nazwiskiem autorki) okaże się z pewnością bestsellerem. Nie tylko dlatego, że - uwaga - dołączona jest do niej płyta, a sama edycja dodatkowo została zilustrowana obrazami (szkoda, że są one tu czarno-białe, ale taką decyzję podjął wydawca - w szkice Iwony Elisabeth Röpcke, wykonane przez nią na podstawie przekazów uczestników sesji LBL, pokazaliśmy w kolorze). Przede wszystkim jednak mamy tu do czynienia z unikatowym materiałem poznawczym, łączącym elementy faktologiczne z doznaniami duchowymi odnoszącymi się do życia między wcieleniami. Nie dziwi więc, że Nieznany Świat objął tę książkę swoim patronatem medialnym.

Sesje regresyjne do świata dusz stają się tu równie pasjonującym, co poruszającym doświadczeniem, a przebieg niektórych z nich okazuje się przeżyciem nieporównywalnym z żadnym innym. Jak pisze redaktor naczelny , Marek Rymuszko, który tę niezwykłą edycję opatrzył osobistą notą: Metoda LBL wielu ludziom, którzy borykają się z poważnymi problemami życiowymi, może pomóc w (…) zrozumieniu źródła codziennych kłopotów wraz z przeanalizowaniem ich przyczyn na płaszczyźnie duchowej. Zaletą publikacji na temat regresyjnych terapii Iwony Röpcke oraz doświadczeń z sesji LBL są przytoczone w tomie konkretne przykłady świadczące o tym, że autorka i zarazem ceniona terapeutka skutecznie pomaga licznym osobom.

Odnotujmy wreszcie i to, że zapisy poszczególnych sesji regresji do sfery między wcieleniami, jakie znalazły się na kartach Podróży do świata dusz, wywierają głębokie wrażenie, a ich lektura pozwala sobie uświadomić, jak mało wiemy o niewidzialnej rzeczywistości, w której jesteśmy zanurzeni, i jak potężnym, transformującym bodźcem może okazać się jej penetracja pod kierunkiem doświadczonego, odpowiedzialnego terapeuty. Bardzo, ale to bardzo interesująca książka, której lekturę gorąco polecamy!

Recenzja: Nieznany Świat 06/2018

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.