Co przyniesie rok 2017/2018 według Majów

CO PRZYNIESIE ROK 2017/2018 WEDŁUG WIEDZY I FILOZOFII KALENDARZA MAJÓW?
Hanna Kotwicka
Wydawnictwo PULSAR, Warszawa 2017

W publikacji Czytelnik nie znajdzie straszących przepowiedni. Autorka, od szesnastu lat rozpowszechniająca wiedzę o uniwersalnych prawach Czasu zakodowanych w harmonicznym module Majów znanym jako Tzolkin, nakreśla konkretne zadania i wyzwania na rok 2017/18 oraz wskazówki, jak harmonizować świadomość z postępowym nurtem ewolucji. Wiele miejsca poświęca genezie 13-letniego cyklu przebudzenia (2006-2019), prawu cykliczności i prawu pokrewieństw. Kompleksowe spojrzenie na problematykę naszych czasów pozwala zrozumieć przyczynę, sens i celowość wyzwań czekających nas w 2017/18 roku (warto pamiętać, że mowa tu o kalendarzu Majów, w którym rok zaczyna się w lipcu – przyp. red.).

Obecnie jesteśmy w dwunastym roku cyklu, który obliguje całą społeczność ziemską do weryfikacji poglądów, przekonań, postaw i przejęcia współodpowiedzialności za to, co dzieje się na Ziemi. Gra toczy się o najwyższą stawkę – wolność osobistą i prawo do samostanowienia, począwszy od sfery prywatnej, rodzinnej i zawodowej – po narodową. Każdy człowiek żyjący w tych czasach oprócz indywidualnych zadań inkarnacyjnych ma do wypełnienia także osobistą misję ewolucyjną. O ile przy tym w zadania inkarnacyjne jednostki nikomu nie wolno ingerować, o ewolucyjnych zobowiązaniach wobec ludzi i Ziemi trzeba wciąż przypominać. Wstępując na tę ścieżkę, nieraz należy odważyć się pójść pod prąd, przeciwstawić narzuconym schematom, dogmatom, autorytetom, powiedzieć NIE staremu porządkowi świata.

Każdy, niezależnie od znajomości tematyki, znajdzie tu coś dla siebie. Szczególnie interesujące są trzy osobiste „magiczne” daty w życiu każdej jednostki ludzkiej, wyznaczane według daty urodzenia. Jak każda publikacja Kotwickiej, także ta stanowi klarowny drogowskaz na ścieżce mentalnego wzrastania. Naprowadza, uczy, ostrzega, gani, prowokuje do samodzielnego myślenia. Opracowanie dzieli się na cztery części: Wprowadzenie, Dla Świadomych, Dla Dociekliwych i Dla Ambitnych. Z myślą o początkujących na końcu broszury dołączony został słowniczek podstawowych pojęć.

Recenzja: Nieznany Świat 10/2017

 

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.