Kurkumina

KURKUMINA. Odpowiedź natury na raka i inne przewlekłe choroby
Dr Ajay Goel
Wydawnictwo Biały Wiatr, Rzeszów 2016

Objęta patronatem medialnym Nieznanego Świata ważna książka napisana przez dr. Ajaya Goela - profesora i szefa centrum medyczno-naukowego w amerykańskim Dallas, który od 20 lat zajmuje się badaniami nad nowotworami. Ten ceniony naukowiec, autor oraz współautor dwustu publikacji w wiodących międzynarodowych czasopismach w pełni potwierdza lecznicze działanie kurkumy w wielu chorobach przewlekłych oraz stanach zapalnych, w tym także w przypadkach raka. Szczególnie istotny rozdział tego rewelacyjnego tomu omówimy w jednym z najbliższych numerów , gorąco namawiając do zapoznania się z całością sygnalizowanej edycji.

Jakże żałośnie na tym tle prezentuje się publikacja Kurkuma nie leczy. Tylko udaje… zamieszczona m.in. na stronie internetowej www.kobieta.interia.pl -  z powołaniem się na wątpliwej wartości artykuł zamieszczony w Journal of Medicinal Chemistry, gdzie badania i wnioski dr. Alaya Goela, ma się rozumieć, skrzętnie pominięto milczeniem. Dowodzi to, że walka Big Pharmy deprecjonującej we wszelki możliwy sposób terapeutyczne właściwości roślin, na których wielkie koncerny nie mogą zarobić, nie tylko nie słabnie, lecz z każdą chwilą przybiera na sile. A najsmutniejsze jest to, że, by osiągnąć założony cel, nader odległy od poszanowania ludzkiego zdrowia, sięga w niej po niegodne środki i metody.

Recenzja: Nieznany Świat 04/2017

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.