Jak pokonałem stwardnienie rozsiane/Wylecz łuszczycę/Palma Christi

JAK POKONAŁEM STWARDNIENIE ROZSIANE METODĄ EDGARA CAYCE. Także o chorobie Parkinsona
Dr Dudley Delany
Wydawnictwo AQUARIUS, Zakopane (brak roku wydania)

WYLECZ ŁUSZCZYCĘ METODĄ EDGARA CAYCE 
Dr William McGregory
Wydawnictwo AQUARIUS, Zakopane (brak roku wydania)

PALMA CHRISTI. OLEJ, KTÓRY LECZY. Terapie Edgara Cayce. Sukcesy lekarzy w leczeniu olejem rycynowym
Dr William A. McGarey, M. D.
Wydawnictwo AQUARIUS, Zakopane (brak roku wydania)

Cichutko, bez fajerwerków i fanfar kierowane przez polskiego znawcę dorobku Edgara Cayce’goJerzego Łataka małe zakopiańskie wydawnictwo AQUARIUS wprowadza na rynek książki poświęcone terapiom i wskazówkom śpiącego proroka. Ponieważ zaś edytor wcześniej nie przysłał redakcji ich egzemplarzy, a trudno, żebyśmy spośród ośmiu tysięcy tytułów sprzedawanych w naszej księgarni byli w stanie wyłowić wszystko, co nas interesuje, niektóre z tych pozycji odnotowujemy z opóźnieniem. Nie ma to, dodajmy, o tyle znaczenia, że AQUARIUS nie podaje roku ukazania się poszczególnych tomów, co notabene jest praktyką odbiegającą od standardów rynku wydawniczego.

Same książki są natomiast bardzo ciekawe. Odnotujmy w tym miejscu trzy z nich.

Zacznijmy od Jak pokonałem stwardnienie rozsiane metodą Edgara Cayce. Także o chorobie Parkinsona doktora Dudleya Delany. Wiadomo, że medycyna konwencjonalna nie zna skutecznego sposobu leczenia tej choroby. Autor książki – świadomy tego faktu amerykański lekarz – pomimo dostępu do wszelkich najnowszych leków, zdecydował się w tej sytuacji na terapię Edgara Cayce’go.

To, że przedstawiciel akademickiej medycyny, mając dostęp do pełnego asortymentu farmaceutyków, okazał więcej zaufania niekonwencjonalnym zaleceniom mistyka Edgara Cayce’go, a w dodatku potwierdził skuteczność jego metody, gdyż wyleczył się z SM sam, jest wybitnie zaskakujące. Jak zaś to uczynił, warto przeczytać na własną rękę, zwłaszcza że książka zawiera też informacje i wskazówki dotyczące leczenia wspomnianą metodą choroby Parkinsona. Niestety, przy okazji doszło do przykrej pomyłki, polegającej na wydrukowaniu w części nakładu na okładce błędnego nazwiska autora (w środku dane te są już prawidłowe).

Kolejną, dość powszechną dolegliwością, z którą medycyna konwencjonalna nie może się uporać, okazuje się łuszczyca. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że nie jest w stanie wykryć przyczyn tej choroby. Edgar Cayce przypisał powstawanie charakterystycznych złuszczeń pocienieniu jelita cienkiego, które sprawia, że toksyny – oprócz normalnej drogi wydalania – przenikają przez ścianki jelit i pojawiają się na skórze. Mówi o tym książka Wylecz łuszczycę metodą Edgara Cayce doktora Williama McGregory. I pomyśleć, że wystarczy picie żółtego amerykańskiego szafranu (bardzo taniego) oraz kory wiązu, a także przestrzeganie odpowiedniej diety, aby w krótkim czasie uwolnić się od łuszczycy.

I wreszcie ostatnia pozycja z „serii”: Palma Christi. Olej, który leczy doktora Williama A. McGareya. To jedno z rewelacyjnych odkryć Cayce’go, który przekonuje, że olej rycynowy leczy ogromną ilość chorób. Nie stosuje się go doustnie (człowieka odrzuca na samą myśl o tym), ale do gorących okładów, głównie na wątrobę i jamę brzuszną. A ponieważ środek jest tani, łatwy w użyciu i ma szerokie zastosowanie w naturalnych, domowych kuracjach, sygnalizowana książka, przynosząca bardziej szczegółowe informacje na jego temat, wydaje się szczególnie cenna.

Recenzja: Nieznany Świat 03/2017

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.