W pracowni Dobrej Energii

Od ekspertyz Feng Shui i radiestezji po tarot, numerologię, reiki. Barbara Wyszpolska w swojej pracowni łączy różne techniki, których podstawą jest praca z otaczającą nas energią chi, wpływającą na życie każdego z nas.

Swoją przygodę z ezoteryką rozpoczęła wiele lat temu, po powrocie z Indii. Podczas pobytu w hinduskim ośrodku medytacyjnym doświadczyła wielkiej mocy energii miejsca. Przeżycie to stało się inspiracją do badań nad problematyką tego zjawiska w kontekście przestrzeni. W efekcie dotychczasowe zainteresowanie jogą i medytacją rozszerzyła o starożytną chińską wiedzę Feng Shui oraz radiestezję, a z czasem o inne techniki ezoteryczne. Dziś jest ekspertem w tych dziedzinach, mistrzem reiki oraz tarocistką.

W swojej Pracowni Dobrej Energii, sporządzając ekspertyzy Feng Shui, stara się zindywidualizować propozycję aranżacji przestrzeni dla każdego z jej mieszkańców i użytkowników. W tym celu ocenia nie tylko najważniejsze potrzeby, upodobania i hierarchię ważności poszczególnych aspektów życia tych osób, ale także ich cechy charakteru, wrodzone predyspozycje, talenty, ograniczenia, najważniejsze lęki, kompleksy (często nieuświadamiane) oraz uwarunkowania karmiczne. Zwłaszcza te ostatnie w dużym stopniu wyjaśniają, czemu nie wszystkim w równym stopniu szkodzą „błędy przestrzeni” związane ze złym Feng Shui. Bałagan, na przykład, raczej każdemu utrudni dobre funkcjonowanie w życiu. Jednak nieład i ogólny brak harmonii szczególnie może dokuczyć osobie, dla której głównym problemem do przepracowania jest uzyskanie i utrzymanie równowagi emocjonalnej w różnych sytuacjach dnia codziennego. Tak samo może być z wąskim, ciemnym przedpokojem, przez który z trudem przeciska się światło  i życiodajna energia chi. Osobie ze złą karmą finansową ciężko będzie w takich warunkach pozbyć się kłopotów w tej mierze. Aby lepiej zarabiać musi znacząco poprawić przestrzeń i już w nowej zacząć działać efektywniej. Zdarza się, że w analogicznej sytuacji, w tej samej przestrzeni osoby mające do przepracowania problemy odmiennej natury mogą (choć jest to rzadkość) całkiem sprawnie funkcjonować w zakresie finansów, zwłaszcza te z tzw. dobrą karmą finansową. Oczywiście ludziom na jednych aspektach życia zależy bardziej, na innych mniej, ale to już zupełnie inna kwestia wymagająca uwzględnienia przez eksperta Feng Shui. Zatem, zanim Barbara Wyszpolska wprowadzi do swoich zaleceń zasady sztuki Feng Shui, najpierw sporządza indywidualne portrety psychologiczne, partnerskie i karmiczne mieszkańców w oparciu o karty tarota i numerologię chińską oraz cztery filary przeznaczenia. Pozwala to na  rozpoznanie w jakim kierunku proponować zmiany.  Jako radiestetka rozpoczyna analizę energii danego miejsca od badania radiestezyjnego.  Sprawdza zarówno złe jak i dobre promieniowania radiestezyjne, naturalne oraz cywilizacyjnie uwarunkowane. Doradza jak ustawiać łóżka,  jakie miejsca wybierać do dłuższego przebywania, a których unikać, jak w naturalny sposób chronić się przed wszelkiego rodzaju złym promieniowaniem m.in. przed smogiem elektromagnetycznym oraz promieniowaniem emitowanym przed kształty mebli, przedmiotów i obrazów, a nawet kwietników.

Jeśli to konieczne - instaluje ekrany radiestezyjne. Dużą uwagę skupia na kwestiach związanych z oczyszczaniem energetycznym danego miejsca. Będąc mistrzem reiki - w poważniejszych przypadkach - może dokonać oczyszczenia tej przestrzeni  i mieszkających tam ludzi ze złych wibracji, obcych bytów oraz odprowadzić dusze zmarłych.Dzięki jej  holistycznym konsultacjom wiele osób przeorganizowało na lepsze dom lub firmę – a co za tym idzie – życie czy biznes. Jedni znaleźli partnera, inni poprawili własną  sytuację finansową lub kondycję firmy, zdrowie swoje albo ukochanej osoby. Barbara Wyszpolska jest również doradcą życiowym. W oparciu o portrety psychologiczne, karty tarota i numerologię pomaga ludziom w rozwiązaniu trudnych problemów egzystencjalnych, a także w podjęciu tak ważnych osobistych decyzji jak, np. wybór zawodu, czy związanie się z konkretnym partnerem, poprawa relacji w rodzinie lub wśród pracowników.

Dzięki analizom pani Barbary wielu jej klientów poznało lepiej siebie, odkryło predyspozycje, zdolności, ograniczenia i cel życia na to wcielenie. Mogli trafniej ukształtować swój los, związki z ludźmi jak również otaczającą ich przestrzeń. Takie analizy  mogą także dotyczyczwiązków partnerskich w relacji ona-on, rodzice-dzieci, rodzeństwo, przyjaciele, wspólnicy, współpracownicy, pracownicy. Ponadto specjalistka oferuje usługi z zakresu reiki (zabiegi oczyszczania energetycznego osób oraz miejsc), przeprowadza szkolenia oraz wykłady w zakresie Feng Shui i radiestezji. Te ostatnie mogą dotyczyć ogólnych lub wybranych aspektów wiedzy z zakresu tych nauk.

Tych, którzy chcą szczegółowo zapoznać się z ofertą Barbary Wyszpolskiej, zapraszamy na stronę internetową Pracowni Dobrej Energii :
www.fengshui-radiestezja.pl

Kontakt do pani Barbary:
kom. (48) 505-300-785,
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.