Magia Pałacu Sapetów

Redakcja "Nieznanego Świata" rekomenduje organizatorom wszelkiego rodzaju wczasów, kursów, konferencji i szkoleń związanych z tematyką Nieznanego Świata, a także amatorom prywatnych eskapad znakomity obiekt dla tego rodzaju pobytów, jakim jest Pałac Sapetów w Tucznie k. Gorzowa Wielkopolskiego wraz z otaczającym go zabytkowym 8-hekatarowym parkiem. To prawdziwie magiczne miejsce, wręcz emanujące ezoteryką, a w połączeniu z osobowością właścicieli obu pałaców (jako że są ich dwa) - Państwa Agaty i Michała Sapetów, którzy potrafili wykreować rodzinną, niezwykle pozytywną duchowo atmosferę - można mówić o jego wyjątkowym i niepowtarzalnym klimacie.

Wiemy, o czym mówimy, gdyż właśnie stamtąd wróciliśmy i jesteśmy pod wrażeniem tego, co zobaczyliśmy. Fotorelację z Tuczna zamieścimy w jednym z kolejnych numerów Nieznanego Świata, natomiast już teraz sygnalizujemy, że z Pałacem Sapetów i jego gospodarzami planujemy w przyszłości rozpocząć systematyczną, długofalową współpracę.
Redakcja Nieznany Świat

www.palacsapetow.pl, tel. kontaktowy: 509-401-501, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W Pałacu Sapetów w Tucznie koło Gorzowa Wlkp. dzieje się naprawdę wiele ciekawego.

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.