Odwiedź Jutrzenkę Życia

Warto poszukiwać skutecznych metod leczenia i nie godzić się z wyrokami. Jedynie holistyczne spojrzenie na biochemiczną machinę, jaką jest człowiek, daje szansę całkowitego wyleczenia. Jestem tego żywym przykładem.

Kariera światowej sławy, śpiewaczki operowej. Nieustanne podróże po świecie, poznawanie wspaniałych ludzi, samorealizacja... Przez 30 lat wiodłam fascynujące życie aż do momentu, kiedy w jednej chwili wszystko runęło.

To miał być krótki wyjazd do Polski w celu przekazania rewelacyjnych urządzeń terapeutycznych szpitalowi w Zielonej Górze. Skończyło się na tragicznym wypadku samochodowym. Efekt: zmiażdżenie lewej półkuli mózgu, oberwanie ucha, kompresyjne złamanie kręgosłupa, poważne obrażenia całego ciała oraz czterokończynowy niedowład. Czekała mnie wegetacja.

Życie zawdzięczam lekarzom, jednak przywrócenie pełnego zdrowia urządzeniom medycznym, które pierwotnie miały inne przeznaczenie. Wzbudziły one ogromne zainteresowanie personelu medycznego Oddziału V Neurochirurgii STOCERu w Konstancinie. Lekarze stosowane przeze mnie urządzenia nazwali „przyspieszaczami” widząc rezultaty ich działania także u innych chorych pacjentów.

Pomagam innym, aby nie tracili nadziei, bo nawet w krytycznych przypadkach jest szansa na uzdrowienie.

Po dwóch tygodniach magnetostymulacji połączonej z intensywną terapią biospektralną nastąpiła u mnie błyskawiczna regeneracja uszkodzonych obszarów mózgu, rdzenia kręgowego i odleżyn. Całkowicie wchłonęły się liczne krwiaki, a z rozległych blizn pooperacyjnych pozostały znikome znaki. W ocenie personelu medycznego regeneracja mojego organizmu była spektakularna. Bezcelowe okazały się dalsze operacje. Co więcej, po trzech tygodniach na swoje żądanie wyszłam ze szpitala.

Zdarzenie, o jakim mowa, całkowicie zmieniło moje spojrzenie na życie i jego wartości. Od zawsze interesowałam się medycyną, lecz traktowałam to jako hobby. Teraz postanowiłam poważnie zająć się leczeniem metodami, które mnie uzdrowiły.

RecepcjaUkończyłam kierunkowe studia, uczestniczyłam w różnorodnych sympozjach medycznych, konferencjach naukowych i szkoleniach. Dotarłam do licznych publikacji naukowych, które mówiły o zaskakujących rezultatach terapii metodami alternatywnymi. Zdecydowałam, że zmaterializuję swoją wiedzę i doświadczenie w postaci centrum medycznego. Tak właśnie, w 2001 roku powstała lecznica, później nazwana Kliniką Medycyny Naturalnej L'ALBA VITA, co z włoskiego oznacza Jutrzenkę Życia.

Badanie naczyń krwiL'ALBA VITA specjalizuje się w innowacyjnej diagnostyce i zindywidualizowanej terapii. W punkcie wyjścia zawsze koncentrujemy się na dotarciu do rzeczywistej przyczyny dolegliwości. Dopiero, dysponując szeroką wiedzą na temat aktualnego stanu zdrowia pacjenta, dobieramy program terapeutyczny i skutecznie go realizujemy, monitorując postępy.
W obrębie metod diagnostycznych dysponujemy nowoczesnym sprzętem do analizy jakości żywej krwi. Dzięki specjalistycznej kamerze termowizyjnej jesteśmy w stanie zdiagnozować zakażenia grzybicze, wirusowe, pasożytnicze czy bakteryjne. Ponadto kolorowy obraz krwi umożliwia identyfikację stopnia i jakości zanieczyszczeń krwi, jak również daje informację na temat zdolności erytrocytów do transportu tlenu.
Badanie żywej kropli krwiPrawdziwie nowatorską metodą diagnostyczno- leczniczą jest kwantowa analiza Quantec. Umożliwia szczegółowy odczyt, a także naprawę i usuwanie zaburzeń w biopolu. W kilka minut potrafi zeskanować biopole określonego organizmu i zidentyfikować przyczyny zakłóceń na poziomie fizycznym, psychicznym czy duchowym.
Inną, niezwykle cenną metodą diagnostyczną jest „Mapa toksycznych obciążeń dr Jonasza”. Badanie przy pomocy ultraczułych diod precyzyjnie wskazuje czynniki patogenne i substancje toksyczne, które mogą być czynnikiem sprawczym konkretnego zaburzenia. Kompleksowe zestawienie informacji połączone ze specjalistyczną konsultacją umożliwia zaordynowanie właściwej terapii.

W zależności od rodzaju problemu i stopnia zaawansowania zmian chorobowych terapia może obejmować wprowadzenie naturalnych preparatów inaktywujących szkodliwe mikroorganizmy i dostarczenie deficytowych składników odżywczych. Ponadto – w miarę potrzeby – zaleca się sprofilowaną magnetoterapię lub leczenie z użyciem podczerwieni. Kluczowym elementem leczenia jest wsparcie naturalnych sił obronnych organizmu poprzez intensywną detoksykację ustroju. Właściwie skonstruowany program naprawczy to początek sukcesu. Jedynie aktywna realizacja elementów terapii i kontrolowanie postępu dają szansę całkowitego wyleczenia dolegliwości, która w ocenie medycyny konwencjonalnej, nierzadko jest nieuleczalna.

Aleksandra Barańska

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.