Fenomen światowej bioterapii

ImageNiezwykła bioenergia Pawła Połoneckiego, przekazywana dotykiem dłoni, stwarza istotną szansę powrotu do zdrowia w licznych schorzeniach poprzez przywrócenie równowagi energetycznej niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Healer posiada udokumentowane, fenomenalne zdolności. Układając odpowiednio dłonie i manewrując swym niezwykłe silnym biopolem, w dobroczynny sposób wpływa na organizm chorego. Otoczka energetyczna, która w pobliżu chorego miejsca jest uszkodzona, zostaje odbudowana, przywrócony zostaje właściwy „kod energetyczny”, co początkuje proces zdrowienia. Godne uwagi są jego zdolności do stawiania precyzyjnych diagnoz bioenergetycznych.

Lista pacjentów, którym Paweł Połonecki pomógł w problemach zdrowotnych, jest imponująca. Potrafił uzdrowić z paraliżu nastoletnią dziewczynkę. Wpływa korzystnie na funkcjonowanie hormonów tarczycy, astmę, alergie, nerwice, poprawia wady słuchu.

Dużo czasu poświęca dzieciom z porażeniem mózgowym. Malcy dotknięci tym kalectwem nabierają pod jego wpływem znacznie większej sprawności. Dobrze oddziaływuje też na epilepsję oraz dziecięcą nerczycę. U chorych z cukrzycą insulinową pod wpływem jego biopola spada poziom cukru. Opóźnia rozwój stwardnienia rozsianego, zwłaszcza w początkowym stadium. Pomaga w chorobie wrzodowej, przy dolegliwościach przewodu pokarmowego i jelit. Skutecznie likwiduje bóle typu migrenowego i przy postrzałach korzonkowych. Wyrównuje też cieśnienie.

Szczególnie godne uwagi są jego osiągnięcia w przypadku bezpłodności kobiet  i mężczyzn. Do szczególnie spektakularnych sukcesów na tym polu należy zaliczyć te przypadki, u  których intensywna kuracja medyczna nie dała wcześniej efektu przez minimum pięć lat. Dzieci, w których narodzinach pomogła bioenergia Połoneckiego, są już tysiące. Pomaga on również przy miażdżycy naczyń krwionośnych i w likwidowaniu zezów dziecięcych, hamuje moczenia nocne, pozbawia pacjentów kamieni nerkowych, uśmierza bóle reumatyczne, oddziaływuje na stany zapalne trzustki.

Sam uważa, że to, co robi, nie stanowi panaceum na wszystkie dolegliwości. Tak jest na przykład przy groźnych chorobach nowotworowych, gdzie jednak healer może poprawić ogólny stan pacjenta i zmniejszyć ból. Przy wielu ciężkich schorzeniach jego działanie przynosi zaskakujące, dobroczynne efekty terapeutyczne. I, co istotne, Paweł Połonecki współpracuje z lekarzami!

Paweł Połonecki przyjmuje:

 • POLSKA – Warszawa
  • BIOTON – ul. Polna 40 lok. 414 (róg Waryńskiego, metro Politechnika), tel.(22) 628 50 32
  • CeMKo – ul. Baśniowa 3, tel. (22) 823 47 17
  • KLINIKA MEDYCZNA „IBIS” – ul. Kacza 8, tel. (22) 322 81 80, 322 81 81
  • MEDICAL OFFICE – ul. Żelazna 69A (gabinet 30, domofon 230, piętro 8), tel. (22) 620 02 02
 • KANADA – Toronto
 • NIEMCY – Berlin (raz w miesiącu) zapisy: Honorata 0049 176 688 061 92

www.pawelpolonecki.com

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.