W kręgu Białego Światła

ImageWanda Walczyna – dyplomowana uzdrowicielka duchowa pracuje w niewielkim, oszczędnie urządzonym gabinecie w willowej części Saskiej Kępy w Warszawie, gdzie uwagę gości przykuwają umieszczone na ścianach kolorowe plansze. Choć sprawiają wrażenie gustownej dekoracji, w istocie każda z nich ma głębokie znaczenie i po uaktywnieniu może nieść potężną, uzdrawiającą energię.

Pani Wanda pomaga innym odkrywać i usuwać niematerialne przeszkody, utrudniające realizację szczęśliwego, spełnionego życia. Mogą to być szkodliwe wpisy, programy i blokady, które bezwiednie umieściliśmy w swojej podświadomości, lub które (w dobrej albo złej wierze) „zafundował” nam ktoś inny, klątwy – efekty energetycznych ataków na nas bądź naszych przodków, traumy i konflikty z minionych wcieleń, wreszcie różne byty – bezcielesne istoty czerpiące energię od tych, do których przylgną. 

Healerka wyjaśnia znaczenie tych przeszkód oraz sens przekazu, jaki w sobie niosą. By efekty oczyszczenia były trwałe i przynosiły owoce, po uwolnieniu od obciążeń pacjent powinien podjąć nad sobą samodzielną pracę, przede wszystkim zaś nauczyć się, jak mądrze korzystać z odblokowanych pokładów energii dla budowania udanego, radosnego życia, utrzymania zdrowia i duchowej samorealizacji.

Wanda Walczyna pracuje energią czystego Białego Światła, pochodzącego od Wyższej Jaźni. Sama pełni rolę anteny, dzięki której oczyszczające i ożywcze światło dociera do określonych obszarów ciała fizycznego lub struktur duchowych pacjenta. Stosowana przez nią metoda w żaden sposób nie kłóci się z konwencjonalną medycyną. Pracując z chorą osobą, nigdy nie sugeruje przerwania lub zmiany terapii – podejmowane przez nią uzdrawiające działania wspomagają pracę lekarzy. Z energiami pracuje od ponad pół wieku. Pierwszy raz, nieświadomie, mając zaledwie 14 lat, za pomocą dotyku dłoni wygasiła atak epilepsji u szkolnej koleżanki. Niedługo potem jasnowidzący hinduski duchowny rozpoznał u niej niezwykły dar przekazywania innym kosmicznej energii.

Młodziutka kobieta zdecydowała się wówczas poświęcić życie uzdrawianiu ludzkich ciał i dusz. Zgłębiała, podróżowała, przechodziła inicjacje u szamanów. Obecnie, po wielu latach spędzonych za granicą, ponownie osiadła w Polsce.

Nie są jej obce problemy przemian, jakim podlega dziś Ziemia, oraz potęgującej się już w widoczny sposób fali kataklizmów i katastrof. 30 lat temu przestrzegała przed nimi w wywiadach dla brytyjskiego czasopisma Psychic News. Mówiła wówczas, że nasza planeta nie może dłużej znosić fizycznego i energetycznego niszczenia przez nastawioną konsumpcyjnie ludzką cywilizację, i że przerwanie tego procesu jest nieuniknione. Dziś uspokaja, że dzięki pomocy napływającej od naszych starszych kosmicznych braci Ziemia jako planeta wyjdzie z przemian zwycięsko. Należy jednak podjąć starania, zwycięstwo to mogło być udziałem także większości jej mieszkańców. Wykorzystując otrzymywane drogą channelingu informacje, uzdrowicielka zachęca do transformacji duchowej, rozwoju miłości i jedności pomiędzy ludźmi, a także szacunku dla wszystkich form życia.

Kontakt:
ul. Złoczowska 21,
03-972 Warszawa

tel. (22) 617 46 78;
kom. 793 42 05 03
Strona internetowa

Ewa Rutkowska

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.