Tropem dr. Reicha i energii orgonu

ORGONITY

Przypomnijmy, iż Wilhelm Reich udowodnił istnienie energii, którą kilkadziesiąt lat wcześniej odkrył Nikola Tesla. Nazwał ją ORGONEM i początkowo znalazł dla niej zastosowanie medyczne.

Odpowiadała ona koncepcji chińskiego „qi” (chi, ki) czy hinduskiej prany. Jej źródło  stanowi promieniowanie atmosferyczne, a sam ORGON, pobierany jest z powietrza przez płuca, z promieniami słonecznymi przez skórę, z pożywienia przez przewód pokarmowy. Wszechobecny – wchodzi w skład wszystkich procesów na Ziemi, stając się dla nas paliwem biologicznym.

Reich udowodnił, iż istnieje tzw. POR (Positive Orgone Radiation) – czyli orgon pozytywny, korzystny dla żywych istot oraz DOR (Deadly Orgone Radiation) – negatywny, szkodliwy. Urządzenia elektryczne i elektromagnetyczne są silnym źródłem DOR, który osłabia siły witalne, regenerację i nastrój. Reich odkrył też metodę kumulacji pozytywnej energii, wykorzystując ją do budowy akumulatora orgonu. W ślad za tym nastąpiły kolejne eksperymenty (o czym niebawem napiszemy więcej).

Na bazie odkryć dr. Reicha powstało urządzenie o nazwie ORGONIT, które nie kumuluje orgonu wewnątrz, lecz przetwarza wokół siebie negatywny DOR na pozytywny POR. To swoisty emiter, który nie rozładowuje się, nie wymaga więc zasilania. Działa zarówno w pomieszczeniach, jak i na otwartej przestrzeni.

W jego skład wchodzi metal (żelazo, miedź lub mosiądz), kryształ górski i żywica. Może być wzbogacony wibracjami kamieni półszlachetnych i kryształów.

Urządzenie:

  • neutralizuje i transformuje smog elektromagnetyczny oraz promieniowanie stref geopatycznych
  • wzmacnia organizm, dodaje witalności, poprawia sen, przyśpiesza regenerację
  • pomaga usuwać stres psychiczny i fizyczny ból
  • energetyzuje wodę i pożywienie
  • tworzy harmonijne środowisko
  • przekształca negatywną energię płynącą z niskich myśli i emocji w energię pozytywną
  • przyśpiesza procesy lecznicze
  • działa ochronnie
  • podnosi świadomość oraz wibracje.

Każdy ORGONIT – jak przystało na „hand made” – jest wyjątkowym, niepowtarzalnym dziełem. Aby w akcie tworzenia przekazać wysokie wibracje, jego twórca przed rozpoczęciem pracy medytuje i wypełnia się miłością. Niczego z góry nie zakłada. Wykorzystuje intuicyjne podpowiedzi, w które uważnie się wsłuchuje. Efekt końcowy jest niespodzianką.

Najpopularniejsze są ORGONITY KIESZONKOWE. Mają różne wymiary (5-6 cm wysokości, 4-5 cm w podstawie) oraz kształty, a ich zasięg to 2-3 m. Można je nosić przy sobie w kieszeni lub w torbie, ustawić na biurku (wyglądają jak artystyczny przycisk do papieru), w sypialni, na stoliku itp. Są też WIĘKSZE EMITERY, np. w kształcie piramidy (podstawa 12x 12 cm, wys. 7 cm) o zasięgu 12-15 m, wadze ok. 1 kg i proporcjach wzorowanych na piramidzie Cheopsa. Wymagają one dokładniejszego ustawienia, tak, aby krawędź pokrywała się z linią północ-południe.

Ann

W ekspozycji i sprzedaży dostępne w Księgarni-Galerii NŚ
ul. Kredytowa 2, 00-062 Warszawa

tel. 22 849 77 38
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.nieznany.pl

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.