KAILAS – ajurwedyjska alternatywa z himalajskich ziół

Praktykowana w Azji, a szczególnie w Indiach od ponad 5000 lat ajurweda jest najstarszym systemem medycznym i ziołoleczniczym na świecie. Od dłuższego czasy można również zaobserwować zjawisko ugruntowywania się pozycji produktów ajurwedyjskich w krajach Zachodu. Tym, co przede wszystkim decyduje o ich popularności jest ich skuteczność i naturalność.

Ajurweda podchodzi do organizmu wielopłaszczyznowo traktując go jednocześnie jako zintegrowaną całość. Jednym z jej głównych założeń jest poznanie źródła problemu, a nie tylko usuwanie jego następstw. W wielu przypadkach wystarczy niewielkie, nieinwazyjne działanie, by organizm sam poradził sobie z nienaturalnym stanem, w jakim się znajduje. Geniusz ludzkiego ciała polega na tym, że ma ono zdolność do samoleczenia.

Siłę ajurwedy stanowi znajomość ziół i ich właściwe wykorzystanie. Dziewiczo czyste tereny Himalajów są miejscem, gdzie występuje niespotykana ich obfitość. Od niepamiętnych czasów to właśnie tam medycy ajurwedyjscy zbierali rośliny i tworzyli z nich unikatowe na skalę światową preparaty o ogromnej skuteczności działania.

Produkty ajurwedyjskie charakteryzują się tym, że są w 100% naturalne i bezpieczne. Krem KAILAS jest dobrym tego przykładem. Jego twórcą był ajurwedyjski lekarz Sri Vasudeo Shivram Kolhatkar, który chciał pomoc swoim pacjentom w walce ze schorzeniami skórnymi. Wykorzystał w tym celu zapiski ze starych manuskryptów, zebrał odpowiednie zioła, połączył je w odpowiedni sposób, odpowiedniej kolejności i odpowiednich proporcjach. Tak powstał wielozadaniowy preparat ziołowy o wysokiej skuteczności noszący nazwę KAILAS.

KAILAS:

  • polecany jest do pielęgnacji skóry łojotokowej, trądzikowej, z przebarwieniami;
  • zalecany także przy problemach ze skórą wysuszoną i pękającą oraz przy nadmiernym jej rogowaceniu; 
  • łagodzi skutki ukąszeń owadów, otarć oraz podrażnień np. po goleniu i depilacji;
  • w tradycji ajurwedyjskiej stosowany również przy: łuszczycy, hemoroidach, grzybicy, oparzeniach, odleżynach;
  • usuwa przebarwienia, stymuluje regenerację naskórka, działa antybakteryjnie oraz przeciwgrzybicznie
  • przebadano na grupie osób z dodatnim wywiadem alergicznym.

Warto, zadbać o to, by krem KAILAS na stałe zagościł w naszych domach i podróżnym bagażu ze względu na swoje szerokie i bardzo
użyteczne zastosowanie. W okresie wakacyjny, gdy narażeni jesteśmy na ukąszenia owadów, poparzenia słoneczne, otarcia podczas
pieszych wycieczek itd., również warto pamiętać o kremie KAILAS, który został stworzony po to by nieść ukojenie.

Importer i dystrybutor:
PPHU "Ayurvedik" Marek Mól
kom. 662 204 155
email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.ayurvedik.pl

Sprzedaż:
NIEZNANY ŚWAT Księgarnia-Galeria
ul. Kredytowa 2, 00-062 Warszawa
tel. 22/ 827 93 49
www.nieznany.pl

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.