Czy pozwolisz, by zawał zabił twój biznes?

Dr Waldemar PawłowskiIdea turnusu ZDROWIE BIZNESMENA powstała wtedy, gdy pracując w pogotowiu ratunkowym jako lekarz, pojechałem karetką do mojego kolegi, biznesmena z branży samochodowej, który miał duży warsztat samochodowy zatrudniający kilkadziesiąt osób. Dostał zawału w wieku 45 lat i płakał nie tylko z bólu, gdyż nagła choroba omal nie spowodowała bankructwa jego firmy. Właściciel zaciągnął bowiem duże kredyty na otwartą niedawno nową lakiernię.

Niestety jeśli się samemu czegoś u nas nie dopilnuje, nie bardzo można liczyć na pracowników. Pomyślałem sobie, że przecież takich sytuacji może być więcej. I jeżeli jest to firma kilkuosobowa, której nagle szef zostanie wyłączony z pracy, może to spowodować jej natychmiastową upadłość, a długi okażą się nie do spłacenia.

Powstał więc pomysł, aby pomóc wspomnianej grupie zawodowej – tym bardziej, że wszyscy starają się z niej „ciągnąć”, natomiast pomoc jest tylko iluzoryczna. ZUS i urząd skarbowy do ludzi, o jakich mowa, bardzo chętnie wyciągają ręce, ale po to, by brać, a nie pomagać. Biznesmeni muszą zmagać się z problemami, których inni nie mają, więc ich nie rozumieją. Każdy patrzy tylko na ich pieniądze, a nikt nie uwzględnia, ile kosztuje to stresów. Czy kogoś interesuje ryzyko ponoszone przez człowieka, który odważył się wziąć sprawy w swoje ręce i nie czekać na pomoc od państwa? Ludzie ci często włożyli w biznes całe swoje oszczędności, zaciągnęli duży kredyt i pracują 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nawet śpiąc myślą, jak uzbierać pieniądze na odsetki, jak zapłacić ZUS za pracowników, skąd pozyskać środki na wypłaty, doprowadzić do korzystnego kontraktu, a wszystkie te problemy z biegiem czasu nawarstwiają się.

Polska jest trudnym miejscem do prowadzenia własnego biznesu, bo ciągle pokutuje tu wyobrażenie biznesmena jako złodzieja i oszusta, który, choć jeszcze nie udowodniono mu przestępstwa, tak właśnie jest postrzegany przez fiskus, partie polityczne i zwykłych obywateli, mimo że małe firmy rodzinne wypracowują 40% PKB i stanowią 36% polskich prywatnych przedsiębiorstw. Ludzie mający własny biznes nie chodzą na zwolnienia lekarskie, nie biegają po przychodniach bo nie mają na to czasu. Może ich powalić tylko wielki problem, gdy już nie mają możliwości działać dalej.

Jakie to problemy?

 • zawał mięśnia sercowego
 • udar mózgu
 • zespół wyczerpania (w jego efekcie dochodzi do depresji)
 • alkoholizm
 • cukrzyca
 • otyłość
 • zespoły bólowe kręgosłupa

Co roku w Polsce z powodu chorób układu krążenia umiera około 180 tysięcy osób, a ogólnie na choroby serca 500 osób dziennie. Szczególnie umieralność mężczyzn w wieku 30-59 lat okazuje się o wiele większa, niż ich rówieśników w wyżej rozwiniętych krajach UE. Wielu z tych zgonów można by uniknąć, gdyby wcześniej zastosowano odpowiednią profilaktykę.

Czy musisz czekać na zawał?

Przyczyną wspomnianych chorób zazwyczaj jest stres. Dotyczy to bardzo często dyrektorów, właścicieli biznesu, maklerów giełdowych, czyli ludzi ciężko i intensywnie pracujących, podejmujących ważne, trudne decyzje. Powodów zaś do stresu nie brakuje: urząd skarbowy, ZUS, rząd zmieniający raz po raz reguły ekonomicznej gry, klienci, którzy nie płacą na czas, kryzys gospodarczy.
Stres zmniejsza Twoją kreatywność. Nie pozwól, aby zniszczył Ci firmę lub wykopał ze stołka. To Ty jesteś najważniejszą osobą w firmie. Twoja choroba lub niedyspozycja może zniszczyć przedsiębiorstwo, doprowadzić je do ruiny.
Ty nie możesz sobie przecież pozwolić na zwolnienie. A czy masz czas na regularne badania? Przecież nie będziesz czekał w kolejce do lekarza?

Jakie jest rozwiązanie?

Pomyśleliśmy specjalnie o Tobie. Stworzyliśmy program dopasowany do Twoich potrzeb. Wiemy, że nie masz czasu. Dlatego skonstruowaliśmy program bardzo intensywny, aby dostarczyć Ci jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. W 10 dni doprowadzimy Twój organizm do najwyższej sprawności. Tego nie uzyskasz w żadnym innym miejscu – tak tanio i w takim wydaniu.

Co otrzymasz w ramach programu?

 1. Porady psychologa coacha specjalizującego się w pracy z ludźmi biznesu. Coaching jest najlepszą formą pomocy w biznesie. Dociera bezpośrednio do problemów w firmie i pomaga w ich rozwiązywaniu.
 2. Program relaksacyjno-medytacyjny, który wzmacnia psychikę, wyzwala drzemiącą w nas energię oraz ukryte siły, odblokowuje pomysły.
 3. Program motywacyjny zwiększający kreatywność i zapał do pracy.
 4. Ćwiczenia jogi na najwyższym światowym poziomie wzmocnią ciało i ducha.
 5. Badanie serca i układu krążenia zabezpieczą Cię przed zawałem i udarem mózgu.
 6. Badanie środowiska wewnętrznego metodą Prof. Vincenta pozwoli ocenić stan Twojego organizmu, prognozować zagrożenia i im zapobiegać.
 7. Hydrokolonoterapia, czyli oczyszczenie jelita z zalegających mas kałowych poprawi funkcję przewodu pokarmowego.
 8. Możliwość konsultacji z trudnodostępnymi na co dzień lekarzami i terapeutami z różnych dziedzin. Tak wielu specjalistów w jednym miejscu nigdzie się nie spotyka!
 9. Masaże, akupunktura, akupresura.
 10. Praktyczna samoobrona dla kobiet i mężczyzn, która zwiększa poczucie bezpieczeństwa, a czasami może uratować życie.

Co dają badania?

NURSE ECG czyli elektrokardiografia wysokiej rozdzielczości sygnału jest patentem profesora Krzyminiewskiego z Katedry Fizyki Medycznej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. To profilaktyczne badanie serca wskazujące bardzo wczesne zaburzenia jego ukrwienia, kiedy nie ma jeszcze żadnych zmian w „normalnym” EKG. Wartość diagnostyczna porównywalna jest do koronarografii, czyli badania tętnic wieńcowych, jednak w przeciwieństwie do niego to działanie nieinwazyjne. Może być więc powtarzane regularnie bez ryzyka dla zdrowia.
Pulsoksymetria HSR przypomina normalne badanie pulsu, przy użyciu puls oksymetru – bardzo proste w wykonaniu. Poddane jest jednak obróbce specjalnym programem komputerowym ( także patent prof. Krzyminiewskiego). Informuje o stanie tętnic i krążenia obwodowego, o czynności zastawek serca, wysyceniu krwi tlenem, zagrożeniu nadciśnieniem tętniczym.
Badanie środowiska wewnętrznego metodą prof. Vincenta jest fizyczną i biochemiczną metodą pomiarową, która na podstawie badania krwi, śliny i moczu diagnozuje wczesne zagrożenie wieloma schorzeniami.
Co daje to badanie?

 • wczesne rozpoznanie zaburzeń gospodarki kwasowo-zasadowej
 • wczesne rozpoznanie chronicznych zatruć
 • wczesne rozpoznanie niedoborów minerałów, pierwiastków śladowych, enzymów
 • wczesne rozpoznanie zagrożenia chorobami, nowotworowymi, chorobami układu krwionośnego, szczególnie udarami
 • kontrole wydolności nerek
 • ocenę stanu układu pokarmowego
 • ocenę stanu układu odpornościowego
 • ocenę tzw. wieku biologicznego

Jaką korzyść odniesiesz z udziału w tym turnusie?

 1. Wyjedziesz wzmocniony fizycznie i psychicznie.
 2. Otrzymasz wiedzę o stanie swojego organizmu oraz zagrożeniach w sposób umożliwiający wdrożenie profilaktyki w celu ich uniknięcia.
 3. Zlikwidujesz napięcia mięśniowe, dolegliwości kręgosłupa.
 4. Poprawi się stan Twojego przewodu pokarmowego.
 5. Nastąpi redukcja wagi Twojego ciała.
 6. Nauczysz się praktycznych metod zmniejszenie stresu.
 7. Wzrośnie Twoja potencja i satysfakcja seksualna.
 8. Łatwiej będziesz rozwiązywał problemy w firmie.
 9. Wzrośnie Twoje poczucie bezpieczeństwa.
 10. Biznes ruszy ostro z kopyta

Jeżeli nie chcesz czekać na choroby, przyjedź na turnus – wykup rezerwację już teraz.
Turnus weekendowy 30.01-02.02.2014 (4 DNI) – tylko 20 miejsc!

 • Badanie serca NURSE ECG + Pulsksymetria HSR
 • Badanie środowiska wewnętrznego organizmu metodą prof. Vincenta
 • Konsultacja lekarska
 • Medytacja + ćwiczenia oddechowe pranajama- 6 godzin
 • Joga 6 godzin
 • Masaż całego ciała 1x
 • Coaching 3 godziny

Turnus Premium 31.01-09.02.2014 (10 DNI) – tylko 20 miejsc

 • Badanie serca NURSE ECG + Pulsoksymetria HSR
 • Badanie środowiska wewnętrznego organizmu met. prof. Vincenta
 • Konsultacja lekarska
 • Hydrokolonoterapia – 1 zabieg
 • Coaching – 6 godz.
 • Masaż całego ciała – 2 zabiegi
 • Konsultacja specjalisty medycyny chińskiej
 • Ćwiczenia automasażu i nauka akupresury
 • Zabiegi akupunktury lub akupresury wg wskazań
 • Joga – 20 godz.
 • Medytacja i ćwiczenia oddechowe pranajama – 20 godz.
 • Nordic Walking – 10 godz.
 • Cash Flow
 • Samoobrona dla kobiet i mężczyzn 3 godziny
 • Udział w konferencji profilaktyki medycznej
 • Forum dyskusyjne

Dlaczego to takie ważne?

Wymienione schorzenia i przypadłości są dolegliwościami występującymi najczęściej w tej grupie społecznej i tak zwanymi chorobami cywilizacyjnymi. Rozwijają się powoli i podstępnie, a mogą całkowicie zrujnować życie i stać się tragedią osobistą oraz biznesową. Nieszczęścia przychodzą z reguły w najmniej oczekiwanym momencie. Nie postępuj w myśl przysłowia: mądry Polak po szkodzie. Masz wybór – możesz skorzystać z naszego turnusu przygotowanego właśnie dla Ciebie.
Wczesne wdrożenie postępowania profilaktycznego uchroni Cię przed poważnymi chorobami i da gwarancje zdrowego, długiego życia.

Kto zapewni Ci opiekę?

Debbie de Vera – po raz pierwszy w Polsce, angielska specjalistka jogi terapeutycznej. Od 20 lat prowadzi zajęcia jogi w Wielkiej Brytanii dla prywatnych korporacji. Przez wiele lat przebywała w Indiach i Malezji, ucząc się od największych mistrzów, takich jak Swami Gitanda lub dr Dhilip Kumar.

Adam Przygoda – specjalista Medycyny Chińskiej, również pracujący w Wielkiej Brytanii uczeń wielkich mistrzów chińskich.

Dr Waldemar Pawłowski – lekarz z 30-letnim doświadczeniem, w czasie którego praktykował wiele działów medycznych, w tym medycyny rodzinnej i ratunkowej, ginekologii, chirurgii. Od 13 lat specjalizuje się w medycynie alternatywnej, poznając wiele dziedzin takich jak ziołolecznictwo, biorezonans, izopatia, homeopatia, akupunktura.

Michał Bloch – jeden z najlepszych polskich coachów. Jest coachem rozwoju i efektywności, trenerem biznesu oraz psychologiem. Posiada 8-letnie doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach branży FMCG oraz finansów. Pracował także w sektorze bankowości – zajmował się zagadnieniami związanymi z rozwojem zawodowym pracowników, szkoleniami, rekrutacjami, racjonalizacją zatrudnienia oraz doradztwem kadrowym.

Marcin Danowski – mistrz karate stylu kazoku kenpo karate. Jest także trenerem fitness. Organizował szkolenia samoobrony dla kobiet oraz policji.

Gdzie to będzie?

Turnus odbywać się będzie w trzygwiazdkowym Hotelu Welski. Jest on zlokalizowany w miejscowości Cibórz, umiejscowionej w południowej bramie Mazur, w powiecie działdowskim. Sąsiaduje z dwoma parkami krajobrazowymi: Welskim i Górznieńsko- Lidzbarski Parkiem Krajobrazowy. W pobliżu meandruje przepiękna rzeka Wel, która miejscami płynie jak rzeka górska. To tylko 170 km od Warszawy i 185 km od Gdańska.

Co jeszcze?

W ramach turnusu można wziąć udział w bezpłatnej międzynarodowej konferencji medycznej Profilaktyka zdrowia w ujęciu alternatywnym, w trakcie której wygłoszą wykłady specjaliści z różnych trudno dostępnych na co dzień dziedzin medycznych. Między innymi wystąpi wybitny lekarz homeopata z Niemiec dr Kai Kroger.
To rzadka okazja spotkania tylu wybitnych specjalistów w jednym miejscu, zasięgnięcia ich porady i konsultacji. Wyniki wykonanych badań pozwolą wdrożyć odpowiednią profilaktykę w celu uniknięcia poważnych chorób.

Kiedy?

 • Turnus 10-dniowy odbędzie się w dniach 31.01.-09.02.2014
 • Turnus weekendowy w dniach 30.01-2.02.2014

Ile kosztuje?

 • Turnus 10-dniowy kosztuje tylko 4497 złotych brutto.
 • Turnus weekendowy kosztuje tylko 2499 złotych brutto.

Bonusy:
Dla wszystkich, którzy wykupią pobyt do 30.12.2013

 • dostęp do szkolenia internetowego Fan Page Pro wartość 300 zł
 • badanie niedoborów witamin, mikroelementów, aminokwasów 100 zł

Czy chcesz czekać, aż choroba zniszczy Ci biznes?
Czy chciałbyś pracować efektywniej, mieć lepsze rezultaty w pracy?
Czy chciałbyś osiągnąć wewnętrzną harmonię psychofizyczną, radzić sobie z sytuacjami stresowymi w firmie, być odważnym, kreatywnym?
Jeżeli odpowiedź na te pytania jest pozytywna, nie może zabraknąć Cię na tym turnusie!
Wykup go już teraz!
Czeka na Ciebie specjalna oferta ważna tylko do 30.12.2013 do godziny 23.59.
Jeżeli wykupisz pobyt w tym terminie, otrzymasz cenę specjalną z okazji Nowego Roku
Turnus 10 dniowy tylko 3997 złotych brutto!
Turnus weekendowy tylko 1999 złotych brutto!
Nie czekaj, weź do koszyka!

PS. To pierwszy taki turnus!
Trudno jest zgromadzić wielu specjalistów w jednym miejscu.
Taka okazja szybko może się nie powtórzyć.
Ilość miejsc jest naprawdę ograniczona – tylko 20 na jednym i drugim turnusie. Jedynie szybka reakcja zapewni Ci udział w tym wyjątkowym kursie. Oferta obowiązuje do wyczerpania miejsc.
Kup teraz!

Gwarancja

 • Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.
 • Po tym turnusie wyjedziesz wzmocniony fizycznie i psychicznie.
 • Będziesz bardziej przygotowany do wyzwań, przed jakimi stajesz prowadząc działalność biznesową.
 • Lepiej poznasz swój organizm.
 • Jeżeli jednak uznasz, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań, w terminie do 60 dni zwrócimy Ci całą kwotę.

Lek. med. Waldemar Pawłowski

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.