Energia Piramid Horusa

Piramida energetycznaDla ludzi duchowo otwartych, pragnących brać życie w swoje ręce.
W dalekich francuskich Pirenejach wśród malowniczych szczytów górskich wznosi się niezwykła konfiguracja budowli. To Wielki Ciąg Piramid Horusa. Powstawał przez lata, a jego twórcą jest D. Harald Alke z Kyborg Institut w Niemczech.

Swego czasu w zmienionym stanie świadomości otrzymał przesłanie dotyczące Energii Prawdziwego Dobra oraz konstrukcji emitującej energie o najdoskonalszych wibracjach, pochodzące z samego Źródła. Idea ta wymagała przełożenia na materialną konstrukcję. Tak powstały oryginalne PIRAMIDY HORUSA. Dziś Harald Alke oferuje zainteresowanym kilka modeli różnej wielkości.

W piramidach można energetyzować napoje, żywność, preparatu naturalne, kryształy, kamienie szlachetne, biżuterię z metali szlachetnych. Woda wstawiona do piramidy po kilku minutach osiąga jakość wody leczniczej jak np. z Lourdes, zaczyna na nowo żyć.

Wibracje znane przez starożytnych – powiada H. Alke –  ożyły w nowych formach piramid, które Horus przekazał współczesnym, aby otoczyć ludzi energią wzmacniającą naszą kreatywność. Dziś do tworzenia najwspanialszych przedsięwzięć, wymarzonej przyszłości, w tym dostatku, szczęścia i zdrowia potrzebujemy dwóch rzeczy: wiedzy, jak tego dokonać oraz nieograniczonego dostępu do energii doskonałej jakości, która doprowadzi do materialnej manifestacji naszych pozytywnych myślokształtów.
Pozytywne wibracje ENERGII Piramid Horusa® rozjaśniają umysł i duszę, wprowadzając doskonałą, wielopoziomową harmonię. Snując przy tych piramidach marzenia i plany należy jednak uważać. Marząc np. o zdrowiu, obfitości czy bogactwie nie dopuszczaj do siebie żadnych myśli przeciwnych. Bowiem wibracje myślokształtów, nakładając się na wibracje Piramid Horusa®, przyspieszają swą realizację.
By osiągnąć zamierzony cel, niepotrzebne są, zdaniem współpracowników pana Alke, drogie kursy ani uciążliwe praktyki, a jedynie właściwa literatura oraz oryginalne Piramidy Horusa®, uznawane przez niektórych za najlepsze bioharmonizatory naturalnego środowiska. Pozwalają one stworzyć piękną osobistą oazę w każdym miejscu, gdzie żyjemy, eliminując i rozpuszczając wszystko, co złe, negatywne i szkodliwe.

Piramida energetycznaDługo czekaliśmy na taki czas, jak obecnie, kiedy ludzie zaczynają rozumieć zasady Wielkiej Przemiany oraz potrzebę pozyskania niezbędnej do jej urzeczywistnienia Energii Prawdziwego Dobra. A energię taką emitują właśnie Oryginalne Piramidy Horusa® – dzieli się spostrzeżeniami H. Alke. – Wszyscy jesteśmy tez świadomi, że w naszym świecie istnieje zarówno dobro, jak i zło. Decyzję jednak o tym, co wybrać, każdy musi podejmować sam. Na tym bowiem polega prawo wolnej woli.
Jedynym i wyłącznym właścicielem praw do Piramid Horusa® jest ich twórca D. Harald Alke (Kyborg Institute z Niemiec). Swego czasu powstało wiele sporów i nieporozumień wokół tych praw, a także kopii i podróbek. Skoro jednak konstrukcje te emitują tak wielką moc, wypada mieć nadzieję, że wszelkie konflikty zostaną zażegnane i zwycięży siła Dobra.
Na swych stronach internetowych, osoba propagująca idee H. Alke w Polsce deklaruje: Oryginalne Piramidy Horusa były, są i pozostaną DAREM OD BOGA dla wszystkich mądrze myślących ludzi, których celem jest dbałość o wysoką jakość życia, jak i Najwyższe Dobro całej naszej planety.
Energii oryginalnych Piramid Horusa®, ich wibracji Boskiej Matrycy Zdrowia można doświadczyć w miejscu specjalnie utworzonym na Śląsku, nazwanym przez właścicieli – Irenę Mielimąkę i jej nieżyjącego męża Adama – Polskim Centrum Energetycznym Piramidy Horusa® Śląsk. Miejsce to jest dowodem na to, że nawet najbardziej zdegenerowane przez agresywny przemysł (w tym przypadku górniczy) środowisko naturalne możemy zregenerować dzięki niepowtarzalnej energii wspomnianych piramid, tworząc przyjazną do życia, zieloną i bujną oazę.

Pomiary wykazały, że: pole energetyczne piramidy neutralizuje dodatnią jonizację, tłumi promieniowanie gamma.

Polskie Centrum Odnowy Energetycznej realizuje wspólnie z Instytutem Kyborg z Niemiec EUROPEJSKI EKOLOGICZNY PROJEKT ODNOWY ENERGETYCZNEJ NATURALNEGO ŚRODOWISKA zniszczonego przez destrukcyjne działania cywilizacji technicznej.
Panuje opinia, iż oryginalne Piramidy Horusa® są jednymi z najbardziej skutecznych odpromienników radiestezyjnych. Dlatego współczesna radiestezja je ceni. Przy okazji są również estetycznymi dziełami sztuki, dobrze prezentujące się w mieszkaniu, salonie, gabinecie czy w ogrodzie. Obok neutralizacji elektrosmogu skutecznie radzą sobie ze szkodliwością promieniowania szarej zieleni ujemnej, promieniowaniem cieków wodnych, a nawet siatki szwajcarskiej czy diagonalnej.
Już nawet zastosowanie małego modelu „A” Piramidy Horusa® powoduje, że większość szkodliwych emanacji energetycznych ulega rozpuszczeniu w świetlistej wibracji koloru białego tej niezmiernie szlachetnej konstrukcji. Im zarazem większy model, tym działanie silniejsze i obejmujące większy obszar.
Piramida energetycznaDoświadczenia w gronie wrocławskich radiestetów potwierdziły skuteczność oryginałów Piramidy Horusa® jako odpromienników różnego rodzaju promieniowań. Wydaje się, iż pozwalają one zneutralizować to, co przeszkadza w zdrowym i harmonijnym życiu, przywracając równowagę i radość tworzenia w codziennym działaniu. Zdaniem Ireny Mielimąki można je uznać za jedne z najwartościowszych bioharmonizatorów XXI wieku, które wykazując nieocenione zalety w terapiach naturalnych. Wspomagają także nasz rozwój duchowy i odnowę energetyczną, poszerzając ludzką świadomość. Zarówno modlitwy, jak i medytacje stają się w ich polu skuteczniejsze.
Piramidy Horusa polubiło już wiele wrażliwych i myślących osób. Wśród nich są też uwrażliwieni przedsiębiorcy i biznesmeni. Konstrukcje – w zależności od wielkości – mogą być ustawiane w mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych, holach (modele "A", "B", "C", a także w ogrodach, przy wejściu do firm i obiektów użyteczności publicznej (model "C" i "D", a nawet większe) zasilając energią przybywających tam ludzi. Ta świetlista energia o niezwykle harmonijnej, przyjaznej wibracji wzmacnia, oczyszcza i uzdrawia, inspirując do twórczego myślenia, dodając sił do działania.

Model z rdzeniem kryształowym posiada właściwości uspokajające Ziemię zagrożoną trzęsieniami.

Z relacji klientów wynika, że posiadające te piramidy firmy szybciej się rozwijają i lepiej radzą sobie z trudnościami. Dobroczynna energia powoduje bowiem wzrost sił witalnych pracowników, dzięki czemu pracują oni spokojniej oraz bardziej wydajnie.
Europejskie doświadczenia dowodzą, iż Piramidy Horusa® sprawdzają się wszędzie tam, gdzie ludzie pragną odzyskać utracone w codziennej gonitwie siły, a więc w szpitalach, sanatoriach gabinetach lekarskich i terapeutycznych, odnowy biologicznej, w SPA oraz na pływalniach.
Piramida energetycznaPewien polski biznesmen zainstalował pierwszy w naszym kraju model "F" usytuowany w tzw. Leyline (największym strumieniu energii w polu magnetycznym Ziemi). Pomiędzy tą piramidą a Wielkim Ciągiem Piramid Horusa we francuskich Pirenejach powstało silne połączenie energetyczne, co wzmocniło i ustabilizowało Leyline. Można spodziewać się, iż energia ta wesprze nową jakość naszego życia, dając większą stabilizację i pomyślność ekonomiczną.
Jednocześnie sharmonizowanie wspomnianych wielkich obiektów oraz wzmocnienie Leyline pozytywnie wpływa na promieniowanie mniejszych, funkcjonujących już w Polsce oryginalnych modeli. A to dopiero pierwszy etap realizacji unikalnego projektu, jakim będzie energetyczny park. Na razie jego lokalizacja pozostaje tajemnicą, choć w przyszłości zapewne zostanie on udostępniony także dla zwiedzających. Mimo to, dysponując oryginalną Piramidą Horusa, można ze wzbudzonych energii korzystać już teraz.
Miejmy nadzieję, że piramidalne przedsięwzięcie ułatwi wejście na wyższy poziom energetyczny, tak potrzebny nam wszystkim, jak i całej planecie.

Jeśli siłę piramid będziemy wykorzystywać zgodnie z zasadami etyki, możemy być pewni, że nasze cele i plany mogą być realizowane szybciej oraz skuteczniej.

Każdy, kto zamierza pracować z piramidami energetycznymi, musi być gotów na to, że wkracza w nową rzeczywistość. Używanie Piramid Horusa może zmienić świadomość i spojrzenie na świat, gdyż ich zadaniem jest obudzenie naszej duchowej natury.
Aby świat otrzymał nową szansę, musimy do codziennego życia i pracy włączyć pomocne działania wyższych sił. Jeśli rozwiniemy naszą potęgę duchową i zgramy ją z naukowo-analitycznym stylem myślenia, znajdziemy środki, by stawić czoła zbliżającym się wyzwaniom.

Piramidy energetyczne powstały w efekcie przekazów channelingowych egipskiego boga Horusa – zdradza H. Alke – Latem 1990 r. gdy siedziałem w ogrodzie Instytutu Kyborg, usłyszałem inspirujący głos, który polecił mi stworzyć dwie połączone ze sobą rdzeniem ze szkła akrylowe piramidy.
Piramidy te zbudowane są z zachowaniem konkretnych proporcji i wymiarów. Każdy z modeli działa na innej częstotliwości. Wszelkie odstępstwa mogą spowodować działanie szkodliwe.
Każda piramida posiada dwa poziomy. Pierwszy znajduje się na dole i to, co tu naenergetyzujemy będzie łączyć nas z ziemią i okaże się dobre dla ciała. Połowa górna i płyta kondensatorowa, to wpływ energii kosmicznej i oddziałuje na naszego ducha.
Piramidy muszą być dokładnie ustawione za pomocą kompasu.

Strona internetowa: www.kyborg-institut.de, www.piramidyhorusa.slask.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 32 457 99 51, kom. 601 463 290

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.