Nowa definicja biorezonansu - QUANTEC MED

Quantec MedFirma QUANTEC nie byłaby sobą, gdyby zmierzając do opracowania własnego autorskiego aparatu biorezonansowego, nie dostrzegła szansy stworzenia czegoś zupełnie nowego. W efekcie powstały aż dwie nowości.

Pierwszym wynalazkiem okazała się dioda białego szumu, stanowiąca serce aparatu QUANTEC. Dioda ta jest także wbudowana w nowy aparat QUANTEC MED. W tym drugim urządzeniu istotną rolę pełnią elektrody ręczne nowego rodzaju!
Celem poszukiwań było stworzenie niskoprądowych elektrod, pozwalających zbliżyć się do wartości prądu, którymi operuje ludzki organizm. Jako górną granicę wartości dla aparatów biorezonansowych ustawodawca ustalił 100 miliamperów. A przecież to wartości tysiące razy wyższe od tych, na jakich pracuje zdrowy organizm, osiągnięcie których było celem firmy QUANTEC.

Twórca Quantec Med Peter von BuengnerDzięki opracowaniu nowatorskich rozwiązań – zgłoszonych już do opatentowania – udało się opracować elektrody dające bardzo delikatne i dzięki temu niezwykle skuteczne prądy.
Elektrody owinięto płaszczem akrylowym, aby wyeliminować kontakt z metalową elektrodą, a tym samym zapobiec bezpośredniemu wprowadzeniu strumienia prądu do organizmu.
QUANTEC MED działa terapeutycznie nie bezpośrednim strumieniem prądu, lecz poprzez pole elektromagnetyczne. Można to zaobserwować, gdy powoli zbliżamy dłoń do elektrody. Aparat sygnalizuje bowiem poprzez zapalenie diody luminescencyjnej uzyskanie kontaktu dużo wcześniej, nim dłoń faktycznie dotknie elektrody, zauważa i rejestruje ją na odległość.

Edward Sikora podczas pracy z aparatemKolejną nowością jest to, iż każda z elektrod ma w sobie oba bieguny: plus i minus. Tradycyjnie w jednej ręce umieszczało się elektrodę minusową, w drugiej plusową, a w efekcie strumień prądu płynął od jednej do drugiej przez cały organizm. Ponieważ każda z nowych elektrod ma w sobie oba bieguny, główny strumień prądu płynie w każdej z nich z osobna, a tylko bardzo delikatne prądy cząstkowe – do uzyskania których twórcy zmierzali – płyną przez całe ciało.
Dzięki temu działanie terapeutyczne jest o wiele delikatniejsze i bliższe poziomu, na jakim funkcjonuje nasz organizm. W konsekwencji organizm łatwiej przyjmuje pomoc w regulowaniu procesów fizjologicznych i przywracaniu harmonii.

W procesie terapii z zastosowaniem urządzenia QUANTEC MED wystarczy wprowadzić pacjenta do programu oraz włączyć aparat. Niepotrzebne są wstępne nastawienia czy regulacje. W momencie, gdy pacjent weźmie do rąk elektrody, aparat automatycznie rozpoczyna proces, skanuje, wykrywa patologie jako zakłócenia i leczy przywracając harmonię.

QUANTEC MED ma wiele zastosowań. Pomaga m. in. w leczeniu: migren, alergii, zakłóceń jelitowo–żołądkowych, reumatyzmu, chorób skóry, astmy, nadwrażliwości pokarmowej, usuwa ból, pomaga w wielu innych dolegliwościach.
Urządzenie to istnieje od października 2012 r. i dało się już poznać ze swej dobrej strony.

QUANTEC MED

  • Zasada działania polega na wibracjach, które w pętli rezonansowej przejmują częstotliwości pacjenta, modelując je, terapeutycznie i przekazują z powrotem.
  • Dzięki dwubiegunowym elektrodom tylko bardzo delikatne, elektryczne impulsy przepływają z ręki do ręki przez cały organizm.
  • Działa za pośrednictwem pól, nie wprowadzając prądu do organizmu.
  • Skóra dłoni nie styka się bezpośrednio z elektrodami, gdyż te posiadają płaszcze akrylowe.

Więcej na www.quantec-med.com

Kontakt:
Helena Czarnojan – Helipraktiker/specjalista med. niekonwencjonalnej
Przedstawicielstwo i szkolenia w Polsce Quantec GmbH
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 794 622 601

Gabinety, które oferują zabiegi na Quantec Med:

  1. Edward Sikora, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 606 653 058
  2. lek. Leszek Podzierski - Szczecin, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 512 018 505
  3. Katarzyna Koniarska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 607 682 842

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.