Taniec z wiatrem

ImageTo niezwykła opowieść o wyprawie do Nowej Zelandii, która staje się dla bohaterki podróżą duchową. Spotkania z kultura maoryską i dziką przyrodą oraz magiczne rytuały są dla niej źródłem przemiany. Owocuje to kolejną wyprawą - tym razem na Białoruś - do korzeni. Spełnia ona marzenia każdego człowieka, aby „powrócić do domu", do źródła, z którego bierze początek nasz los. W treść książki wplecione są sny, wizje i przesłania, które uzupełniają relacje drogi do własnego wnętrza.
Czasem, aby poznać swą prawdziwą naturę - trzeba pojechać na koniec świata.

"Nie sądziłem,że można napisać tak piękną i dojrzałą duchowo książkę, jak "Taniec z wiatrem" Joanny Pawłowicz. Książkę, która z jednej strony, okazuje się faktologicznym zapisem ważnych wydarzeń w ludzkim życiu, z drugiej zaś, opowieścią o intuicyjnym poszukiwaniu własnej drogi - tu i teraz.
To edycja pod każdym względem unikatowa, którą - przy całej umowności tego określenia - można by nazwać wielowątkowym reportażem duchowym"
(Marek Rymuszko - redaktor naczelny Nieznanego Świata)

Joanna Pawłowicz - dziennikarka, pisarka,tancerka Ma-uri, znawczyni run, a przede wszystkim podróżniczka przez życie. Wyprawa do Nowej Zelandii okazała się punktem zwrotnym - odtąd najważniejsze stały się dla niej podróże wewnętrzne. Współpracuje z Nieznanym światem. Wydała zbiór reportaży Życie przez kalkę oraz powieść biograficzną Lena.

Tytuł:  Taniec z wiatrem
Autor: Joanna Pawłowicz
Wydawca:
Biblioteka Nowej Ziemi

W sprzedażyNewsletter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.