Pożegnaj się z nadwagą

ImageRaymond Francis, chemik i autor programów prozdrowotnych opartych na zasadach właściwego odżywiania, kieruje tę książkę do osób, którym - mimo stosowania przeróżnych diet - nie udaje się trwale schudnąć. Jak podkreślają autorzy, nadwaga to choroba, którą można wyleczyć jedynie dzięki przywróceniu ogólnego zdrowia. Prezentują oni wszechstronny program zmiany stylu życia, omawiając zarówno kwestie żywienia, jak i problemy związane z genetyką, toksynami, aktywnością fizyczną, psychologią oraz współczesną medycyną. Ta książka burzy wiele mitów o odchudzaniu i popularnych dietach, a także o uwarunkowaniach genetycznych, którymi często tłumaczy się nadwagę.

Między innymi dowiesz się tutaj:

  • które beztłuszczowe produkty w rzeczywistości powodują tycie;
  • w jaki sposób brak jednego składnika odżywczego może utrudniać odchudzanie;
  • jak wyeliminować z diety najgroźniejszego wroga, czyli "wielką czwórkę" (cukier, mąkę, przetworzone oleje i przetwory mleczne);
  • w jakich produktach szukać zbawczego błonnika;
  • jak krok po kroku przestawić się w ciągu sześciu tygodni na inny styl życia - zapewniający zdrowie i właściwą wagę.

Pożegnaj się z nadwagą to jedna z najważniejszych książek na temat zdrowia i kontroli wagi. Pokazuje praktycznie - również dzięki wielu ciekawym przepisom kulinarnym - jak osiągnąć idealną wagę, lecz przede wszystkim uczy nas, co robić, byśmy mogli cieszyć się długim i zdrowym życiem.

Tytuł: Pożegnaj się z nadwagą. Sześciotygodniowy program odnowy komórkowej - na zawsze zrzuć zbędne kilogramy.
Autor:
Raymond Francis, Michelle King
Wydawca: Medium

 

W sprzedażyNewsletter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.