Rok 2012 - Apokalipsa nadchodzi?

Image"Część z nas świadoma jest konieczności procesu oczyszczenia, który dokonuje się teraz, na finiszu Wielkiego Cyklu Majów. Natomiast jeśli ktoś wierzy wizjom Patrika Geryla i woli się bać, ma do tego prawo. Lęk mamy zakodowany w genach. Od tysiącleci jesteśmy straszeni Sądem Ostatecznym".
(Hanna Kotwicka, badaczka kultury Majów i ich kalendarza).

Autor posługuje się faktami, nie domysłami. Nie straszy, lecz daje nadzieję, a przede wszystkim przedstawia alternatywne scenariusze roku 2012. Zapowiedzi końca świata rozbudzają wyobraźnię, zamiast się jednak bać, lepiej zapoznać się z opiniami fachowców.

  • Czy 21 grudnia 2012 roku nastąpi koniec świata?
  • Jak należy interpretować kalendarz Majów i czy rzeczywiście jest w nim ostrzeżenie o grożącej zagładzie?
  • Wizji roku 2012 coraz więcej, a Patrick Geryl i inni prześcigają się w pomysłach, jak ocalić ludzkość. Budujemy arkę czy schronimy się w bunkrze w wysokich górach?
  • Przepowiednie Nostradamusa, proroctwa Malachiasza i wielu innych wizjonerów apokalipsy. Co na to naukowcy?

Piotr Kitrasiewicz ( ur. 1962 r., Warszawa). Dziennikarz, z wykształcenia filolog i kulturoznawca. Wydał dwa tomiki wierszy: Cień inkwizytora i Kochankowie; zbiór krótkich form dramaturgicznych pt : Morderstwo w Senacie, zrealizowanych na radiowej antenie oraz szkice literackie: Sekrety pisarzy, Pisarze zapomniani oraz Sherlock Holmes i koledzy. Laureat nagród miesięcznika Scena za krótki utwór sceniczny (1979) i radiowej Trójki za mikrosłuchowisko rozrywkowe (1980). Z radiem współpracował na początku lat 90. jako autor słuchowisk (Trójka, Radio Bis).

Tytuł:  Rok 2012 - Apokalipsa nadchodzi?
Autor: Piotr Kitrasiewicz
Wydawca: Jirafa Roja

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.