II Konferencja Astrologiczna

27 i 28 lutego 2010 roku w Warszawie odbyła się II Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego, której hasło przewodnie brzmiało: Astrologia: między tradycją a współczesnością. Patronowali jej Słońce i Jowisz, które utworzyły w tych dniach dobroczynną koniunkcję. Organizatorzy pokazali, jak w polskiej i światowej astrologii tradycja ściera się i miesza ze współczesnymi koncepcjami oraz technikami.

W konferencji wzieło udział dwukrotnie więcej wykładowców, niż w roku ubiegłym, zarezerwowano również na ten cel dużą, przestronną salę, przygotowując przy okazji wiele astrologicznych niespodzianek i atrakcji.

Gościem specjalnym konferencji był John Frawley – jeden z najbardziej znanych i cenionych astrologów na świecie zajmujących się astrologią klasyczną i horarną. Na konferencji wystąpili również: Leszek Weres, Leon Zawadzki, Maria Pieniążek, Wojciech Jóźwiak, Jarosław Gronert, Włodzimierz Zylbertal, Piotr Piotrowski, Piotr Gibaszewski, Wojciech Suchomski, Paweł Zawadzki, Józef Onoszko, Tomasz Wiński, Roman Fierfas, Anna Woźniak, Maria Raczyńska, Beata Kibil, Robert Marzewski, Sylwester Bandura, Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska.

Miejsce:

Centrum Konferencyjne KOARA EXPO
ul. Poligonowa 30,
04-051 Warszawa (dojście od ul. Ostrobramskiej, fragment Poligonowej odchodzący od przystanku autobusowego).

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.