Spotkanie z twórcami NŚ na Festiwalu Wibracje

Polskie życie po życiu - spotkanie z twórcami miesięcznika Nieznany Świat (09.06, godz. 19:30)


Polskie życie po życiu - relacje ludzi uratowanych ze stanu śmierci klinicznej - opatrzona tym tytułem książka, firmowana przez NIEZNANY ŚWIAT, ma już sześć wydań.

Jakie są przyczyny tak bezprecedensowego zainteresowania nią ze strony Czytelników? Jak doszło do powstania tomu zawierającego blisko setkę osobistych opowieści osób, które znalazły się na krótko po tamtej stronie? Czy możliwa jest weryfikacja niektórych relacji ludzi przedwcześnie pożegnanych o tym, co przeżyli po opuszczeniu fizycznego ciała? Czy możemy stwierdzić, że nie mamy do czynienia z halucynacjami zamierającego mózgu, lecz dotknięciem realnej rzeczywistości?

Zapraszamy na spotkanie z Anną Ostrzycką i Markiem Rymuszko - twórcami miesięcznika Nieznany Świat - Festiwal Wibracje, 09.06, godz. 19:30.

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.