Matryca Energetyczna - Dwupunkt (warsztaty) 28-29.01.17

Patronat "Nieznany Świat".

Zapraszamy na warsztaty Wiesławy Bakaj: "Matryca Energetyczna - Dwupunkt (wg. Richarda Bartletta cz.1), które odbędą się w Warszawie w dniach 28-29 stycznia pod patronatem "Nieznanego Świata".

Na warsztatach poznasz krok po kroku Technikę Dwupunktu i zapoznasz się z wiedzą, dzięki której Twoje życie stanie się lżejsze, przyjemniejsze i ciekawsze. Zaczniesz je postrzegać jako przygodę i możliwość realizacji samego / samej siebie. Technika Dwupunktu zmieni możliwości w realizację - więcej na www.

Kontakt dla zainteresowanych - Organizator (605 082 300, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), Nieznany Świat (22 849 77 38, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Polecamy również relację video ze spotkania z Wiesławą Bakaj w naszej księgarni oraz prelekcję wygłoszoną podczas Pikniku "Nieznany Świat Zdrowia i Metafizyki" - DWUPUNKT Droga do marzeń.Zapraszamy na dwudniowe warsztaty: Matryca Energetyczna - Dwupunkt. Kreowanie rzeczywistości technikami kwantowymi, które poprowadzi Wiesława Bakaj.

 

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.