Projekt "Dzieci Indygo" na platformie PolakPotrafi.pl

Patronat "Nieznany Świat"

Dzieci Indygo to nowe pokolenie dzieci, bardziej zaawansowane w ewolucji, niż poprzednie generacje. Nazwa pochodzi od koloru indygo, który dominuje w ich polu energetycznym. Po raz pierwszy zauważono je w latach 60. Później zaczęły się pojawiać dzieci kryształowe, tęczowe, gwiezdne, a ich aura miała taką barwę, jak sugeruje sama nazwa. Mówiąc ogólnie, są to dzieci naszych lub nowych czasów, gdyż posiadają niezwykłe duchowe dary.

Dzieci Indygo są tak naprawdę ewolucją. Nie zauważamy jej, ponieważ jesteśmy przyzwyczajeni, że zachodzi powoli. Te wyjątkowe istoty pokazują nam, dokąd zmierzamy jako gatunek. Mają więcej połączeń neuronowych, a to oznacza, że więcej talentów i zdolności.

PROJEKT DZIECI INDYGO - PolakPotrafi.pl

Wychowanie dziecka Indygo jest odpowiedzialnym zadaniem, które może być dla nas cenne, jeżeli pojmiemy je w sposób świadomy. To oznacza, że najpierw my sami – rodzice, opiekunowie, nauczyciele, lekarze – musimy zacząć uzdrawiać własne ciało, umysł i ducha, co wymaga uczciwości i harmonii wewnętrznej. Następnie powinniśmy porzucić dawne schematy i otworzyć serca na to, co mają nam do przekazania dzieci Indygo. Należy także uwolnić się od społecznych oczekiwań opartych na normach, które wobec nich dawno są nieadekwatne i zastosować nowe, odmienne wzorce.

Jakie? Uzyskanie odpowiedzi na to pytanie jest właśnie jednym z zadań naukowo-badawczego projektu „Dzieci Indygo”.

Jego główny cel stanowi zgłębienie fenomenu dzieci nowych czasów, czyli dokładne poznanie ich cech osobowości, charakteru, specyficznych potrzeb oraz wzorców zachowania. Dzieci Indygo będą w przyszłości liderami społeczeństwa. Jeśli damy im to, czego potrzebują - w domu, szkole, kontaktach społecznych – wychowamy cudowne pokolenie wrażliwych, utalentowanych ludzi, którzy zaprowadzą nasz świat na nieznane dotąd poziomy jedności i spełnienia, z najwyższą korzyścią dla ogółu.

Kolejnym celem projektu jest obudzenie świadomości, a także niesienie wsparcia rodzicom, opiekunom, nauczycielom oraz pracownikom służby zdrowa. Ale przede wszystkim ma on pomóc samym dzieciom Indygo, które nie otrzymują tego, czego potrzebują. Wiele z nich cierpi wskutek różnego rodzaju zaniedbań. Wynikają one z braku wiedzy na temat prawdziwej natury i źródła odmienności tych niezwykłych dzieci. Dlatego pragniemy udzielić im wreszcie głosu i wysłuchać, co mają do powiedzenia.

Projekt „Dzieci Indygo” dotyczy pierwszych w Polsce naukowych badań psychologicznych dzieci nowej generacji. Powszechnie znane państwowe instytucje wspierające realizację projektów badawczych, niestety tym razem zawiodły, gdyż uznały temat dzieci Indygo za „zbyt miękki paradygmat”. Dlatego postanowiłyśmy postarać się o finansowanie społecznościowe. My, czyli 3-osobowy zespół: Marianna Bartke - instruktor kursów ThetaHealing, dr Krystyna Węgłowska-Rzepa - psycholog, pracownik naukowy Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Tatiana Jewsiejewa - psycholog i pomysłodawca projektu.

Powodzenie akcji i samych badań zależy od pozyskania kwoty niezbędnej do realizacji projektu. Stąd gorąco zachęcamy wszystkich do udziału i wsparcia! Liczy się każda złotówka. Na platformie PolakPotrafi.pl akcja trwa do 23 grudnia 2016.

Wszystkie osoby, które mają dzieci w wieku od 3 do 8 lat i zauważają u nich parapsychiczne zdolności, prosimy o kontakt po zakończeniu akcji na PolakPotrafi.pl: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt „Dzieci Indygo” został objęty patronatem medialnym "NIEZNANEGO ŚWIATA".

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.