Nieznany Świat 1/2019 (337)


W NUMERZE 1/2019

STEMPLE 2019 i skany z życia
Świat przełomu 2018 i 2019 przypomina dom z butwiejącym stropem. Podtrzymujące go przed zawaleniem prowizoryczne podpory mogą nie wytrzymać, a na remont generalny się nie zanosi. Ci bowiem, którzy deklarują chęć jego przeprowadzenia, są ze swoimi ofertami kompletnie pomijani - pisze Redaktor Naczelny. 

Dostępne również wydanie elektroniczne! - e.nieznanyswiat.pl

* * * * *

WIDZĘ CYFRĘ 3: PRZEPOWIEDNIE ALOISA IRLMAIERA
Dysponował takim darem jak ojciec Klimuszko i Krzysztof Jackowski. Szósty zmysł aktywował się u niego po wypadku na froncie I wojny światowej. Niemiecki jasnowidz pomagał poszukiwać zaginionych, a w człowieku czytał niczym w otwartej księdze. W swoich przepowiedniach najwięcej uwagi poświęcił losom Europy podczas III wojny światowej, która ma dokonać resetu cywilizacji.

 * * * * *

POLA FLEGREJSKIE + APOPHIS: KONIEC EUROPY?
Erupcja superwulkanu na Polach Flegrejskich pod Neapolem może wywołać katastrofę humanitarną i ekologiczną, która doprowadzi Europę do niewyobrażalnego kryzysu. Znacznie poważniejsze następstwa może mieć uderzenie w Ziemię planetoidy Apophis. Czy przed tymi zdarzeniami przestrzegał w swoich przepowiedniach Nostradamus?

* * * * *

Kronika Akaszy
• Goliat istniał naprawdę? • Irlandia: piloci obserwują świetliste UFO • Szwedzi czipują się na potęgę • Rak nie lubi miodu • Co dymi na Marsie?

* * * * *

Dostępne również wydanie elektroniczne - e.nieznanyswiat.pl

 

CZY ZWIERZĘTA MÓWIĄ W WIGILIJNY WIECZÓR?
Tak, mówią - i nie tylko wtedy. Wiem o tym, gdyż ich "mowy" doświadczyłam osobiście wiele razy, przy czym - uwaga! - działo się to w obecności świadków, wśród których byli naukowcy - pisze filmowiec, dokumentalistka i założycielka Fundacji Animals Ewa Banaszkiewicz.

* * * * *

PISMO UJAWNIA TO, CO UKRYTE
Analiza pisma pomaga nie tylko zdiagnozować problem zdrowotny czy emocjonalny, ale i zaproponować odpowiednią terapię. Może także wskazać odpowiedniego partnera w związku i w biznesie, a podstawowa wiedza o cechach podpisu pozwala dostrzec prawdziwą naturę jego autora.

 * * * * *

Dotknięcie Nieznanego
- czyli stała rubryka, w której drukujemy relacje Czytelników o ich zetknięciach z Nieznanym. W tym numerze: • Niedopowiedziane o zaświecie  • Coś wokół nas • Totolotek • Nieznany świat uczuć.

 

* * * * *

NA TROPACH MAJÓW
Budowali ogromne miasta z centrami ceremonialnymi usytuowanymi w silnych miejscach mocy, których energie wzmacniały precyzyjnie wzniesione piramidy schodkowe. Wiele faktów świadczy o tym, że budowano je z wielkim rozmachem, wykorzystując zaawansowaną wiedzę. Artykuł Leszka Mateli.

 * * * * *

Kopalnie wokół Słońca
W Układzie Słonecznym znajdują się planetoidy bogate w różnorakie złoża i zasoby. Nic więc dziwnego, że od jakiegoś czasu zaczyna snuć się domysły dotyczące eksploracji ich rud lub metali. Do zdobycia są m.in. ogromne złoża platyny, złota i metali ziem rzadkich.

* * * * *

Metoda doktora Kołacza
Najważniejsze miejsce zajmuje w niej układ odpornościowy. Chodzi o takie jego wzmocnienie, by był w stanie zwalczać chorobę. To wzmocnienie powodują: ruch, słońce, dieta oraz, co najważniejsze, zioła z olejowymi aktywatorami.

* * * * *

CZYM JEST HIPNOZA MEDYCZNA?
Hipnoterapia jest skutecznym sposobem walki z bólem, niepokojem i lękami. Znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach: od onkologii po stomatologię. Stosuje się ją m.in. do usuwania objawów menopauzy oraz w terapii zespołu jelita drażliwego. 

* * * * 

SZTUCZKI I KUGLARSTWA MERKUREGO
- czyli prognoza astrologiczna dla Polski i świata autorstwa dr Piotra Piotrowskiego. Rok 2019 będzie dla Polski szczególny. Zarówno horoskopy wielkich polityków, jak i kosmogramy naszego państwa zapowiadają wielką zmianę.

 * * * *  

PONADTO:

PRZEPOWIEDNI Z TĘGOBORZA CIĄG DALSZY
WIDZĘ TAKŻE NIEBO: Jesteś swoją pamięcią
Z DZIEJÓW NAJNOWSZYCH KULTURY CEPA
KONTAKT (NIE)TELEPATYCZNY - Listy do Redakcji
BĄBELKOWE WYCZYNY MIŁOSNE
LEKTURY NŚ:  Magia szamanizmu, Dlaczego nasze dzieci chorują?, Okultyzm
FILMOTEKA NŚ: POKÓJ
HOROSKOP NA 2019 ROK!

Dowiedz się więcej o: PRENUMERACIE oraz ZAKUPIE NUMERÓW ARCHIWALNYCH

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.