Nieznany Świat 12/2018 (336)


W NUMERZE 12/2018

MISJA
Wegetarianin z wyboru i głębokiego przekonania. Obecnie lat 42 - gdy "osiadł" w Przystani miał ich zaledwie 22. Znak zodiaku: Koziorożec. Uparty, wytrwały, sprawiający w oglądzie zewnętrznym wrażenie twardziela. W rzeczywistości głęboko wrażliwy, a ta pozorna twardość pozwala mu zapanować nad skrajnie trudnymi sytuacjami - pisze Redaktor Naczelny o Dominiku Nawie z Przystani Ocalenie, laureacie tegorocznej Nagrody Honorowej NŚ

Czytaj fragment...

Dostępne również wydanie elektroniczne! - e.nieznanyswiat.pl

* * * * *

Kronika Akaszy
• Indie: rysunki śladem zaginionej cywilizacji • Planeta X i dziwne rozbłyski • Syndrom gasnącej świecy.

 * * * * *

WIELKA ZGODA
Dlaczego Wielka Zgoda? - może ktoś zapytać. Ponieważ potrzebujemy jej od zaraz, już natychmiast. Zgoda jest porozumieniem i harmonią. Pojednaniem rodzącym potrzebę poczucia wspólnoty. Bez niej ziemska egzystencja byłaby niemożliwa. Zapraszamy Czytelników w kraju i zagranicą do udziału w WIELKIEJ MEDYTACJI NIEZNANEGO ŚWIATA, która odbędzie się w niedzielę 30 grudnia od godziny 22:00 do 22:30. 

* * * * *

LUDZIE-CHIMERY
Chimeryzm to podwójne DNA w jednym organizmie - tak zwany dualizm genowy. Kiedyś stworzenia z takim DNA budziły grozę, dziś mówi się o nich jako największej medycznej zagadce naszych czasów.

* * * * *

TAJEMNICE GRAFOLOGII (cz. I)
Pismo jest kluczem do osobowości. Ujawnia jej cechy, płeć, wiek, schorzenia, nałogi, talenty. Pokazuje poziom wykształcenia, stopień inteligencji, mentalność, poglądy, środowisko, a nawet... narodowość. Zdradza fałsz, kłamstwo i ukryte zamiary. To nasze graficzne DNA.

Czytaj fragment...

* * * * *

Dostępne również wydanie elektroniczne - e.nieznanyswiat.pl

Dotknięcie Nieznanego
- czyli stała rubryka, w której drukujemy relacje Czytelników o ich zetknięciach z Nieznanym. W tym numerze: • Spotkania z niejawną rzeczywistością  Kto mnie wtedy uratował? • Wycieczka z orbami • Moje spotkania z NIEZNANYM: Spotkanie z osobistym aniołem, Reinkarnacja rodzinna itd.

* * * * *

DRZWI W NIEBIE: SENSACYJNE OBJAWIENIA W KAIRZE
Pół wieku temu w stolicy Egiptu rozpoczęły się jedne z najbardziej enigmatycznych objawień maryjnych w historii. Rosła, milcząca postać, jaka ukazała się nad koptyjskim kościołem w dzielnicy Zeitoun, była widziana przez tysiące ludzi. Udało się ją również sfotografować. O tych bezprecedensowych wydarzeniach, między innymi z powodu ich dziwaczności, mówi się jednak niewiele...

Czytaj fragment...

 * * * * *

Zabójcze promieniowanie kosmiczne
Najnowsze badania pokazują, że może być ono jeszcze bardziej szkodliwe, niż dotychczas sądzono. Wywołuje m.in. zaniki mięśni, kłopoty z krążeniem, problemy z termoregulacją, objawy ogólnoustrojowego stanu zapalnego, wreszcie zmiany genetyczne.

* * * * *

Rozkodować chorobę
Pracując z pacjentem szukam przyczyny powstania schorzenia w drzewie genealogicznym i okresie płodowym, ponieważ tam wszystkie choroby mają swój początek - mówi Bartłomiej Kożuch, twórcy koncepcji biologicznego znaczenia choroby.

* * * * *

Zagadkowe placebo
Liczne eksperymenty z jego zastosowaniem nie pozostawiają wątpliwości, że mamy do czynienia z uruchomieniem w ludzkim mózgu energii, która potrafi leczyć nawet beznadziejne przypadki psychicznych i somatycznych schorzeń.

* * * * 

RAD ZALICZAM DO LUDZKOŚCI PSY
Filozof, logik i etyk Tadeusz Kotarbiński przyznawał, że człowiek ma wielką przewagę nad rośliną i zwierzęciem. Wskazywał jednak, że ta przewaga być raczej źródłem obowiązku, aniżeli praw i przywilejów...

* * * * * 

ANIELE GWIEZDNY STRÓŻU MÓJ
Magia astrologiczna posługuje się imionami aniołów, które są podporządkowane określonym odcinkom zodiaku. Okazuje się, że w zależności od tego, w którym dniu się urodziliśmy, każdy z nas ma innego skrzydlatego stróża.

 * * * *  

PONADTO:

WIDZĘ TAKŻE NIEBO: Zgaś światło, kiedy wychodzisz
SPRAWA COULOMBÓW
KONTAKT (NIE)TELEPATYCZNY - czyli Listy do Redakcji
KONWENCJA MENTALNA: Rozliczenie
CUDA POLSKIE 2018
LEKTURY NŚ:  Jung. Człowiek i jego symbole, Bóg nie jest automatem do kawy, Jama ustna - klucz do zdrowia.
FILMOTEKA NŚ: Dziki Zachód, seks i roboty
HOROSKOP NA GRUDZIEŃ

Dowiedz się więcej o: PRENUMERACIE oraz ZAKUPIE NUMERÓW ARCHIWALNYCH

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.