Nieznany Świat 10/2018 (334)


W NUMERZE 10/2018

 

MIĘDZY OBALANIEM DOGMATÓW I WEWNĘTRZNYM STANEM DUSZY
Książka, której poświęcam swój comiesięczny editorial przypomina brawurową, niemniej starannie przemyślaną „jazdę bez trzymanki” poprzez historię sztuki ezoterycznej, ale nie tylko - pisze Redaktor Naczelny o Świętym Grzybogu Waldka Borowskiego (spotkanie z autorem już wkrótce w Księgarni NŚ)

Dostępne również wydanie elektroniczne! - e.nieznanyswiat.pl

* * * * *

DUSZA I SEKS
Skoro prawdziwym celem związku jest nauka czy rozwój duchowy obu partnerów, najlepsze szanse ku temu mają pokrewne dusze. Zgodę duszy na związek z konkretnym partnerem można ustalić za pomocą metod pozazmysłowych. Ważny na tym polu okazuje się aspekt duchowy. Równie istotne jest współżycie fizyczne - przekonuje dr Włodzimierz Borzęcki.

Czytaj fragment...

* * * * *

Kronika Akaszy
• Włochy: parlamentarzyści żądają prawdy o UFO • Ludzkość rakotwórcza • Egipskie ciemności w Jakucji • Piramida Cheopsa gromadzi energię? • Zagadkowe coś w Trójkącie Bermudzkim.

 * * * * *

ZAPROGRAMOWANA PRZESZŁOŚĆ?
Czy dusze są ze sobą powiązane w różnych wcieleniach? Wiele wskazuje, że obecne życie jest dopełnieniem scenariusza z poprzedniego wcielenia, skąd wynikają wszelkie karmiczne kontynuacje, spontaniczne przypadki odnajdywania swojej drugiej połowy czy nieuzasadnione antypatie. Wszystkim tym zdaje się kierować KOSMICZNY PLAN.

* * * * *

PODSŁUCHIWANIE MATRIKSA
Nasi przodkowie potrafili usłyszeć, co mówi do nich świat, poprzez różnego rodzaju oddziaływania fizyczne. Współcześni ludzie, żyjąc w pędzie, zatracili tę umiejętność - pisze Robert Buchta.

* * * * *

ARGENTYNA: PRZYPADKI TELEPORTACJI NA DRODZE KRAJOWEJ NR 5
Jazda czwartym odcinkiem drogi krajowej nr 5, łączącej Trenque Lauquen i Santa Rosa może zakończyć się nagłym przeskokiem o wiele kilometrów. Ludzie, którzy to przeżyli mówią też o wrażeniu zgubionego czasu.

Czytaj fragment...

* * * * *

Dostępne również wydanie elektroniczne - e.nieznanyswiat.pl

Dotknięcie Nieznanego
- czyli stała rubryka, w której drukujemy relacje Czytelników o ich zetknięciach z Nieznanym. W tym numerze: • Ten sam równoległy sen  Wanna • Nocna wizyta kobiety w sari • Nicość.

* * * * *

EKSPERYMENT EGIPSKI 
W 1993 r. Wielka Piramida stała się miejscem niezwykłego eksperymentu telepatycznego, który koordynował hiszpański psycholog i badacz zjawisk paranormalnych Ricardo Bru. Drzwi do piramidy otworzył mu sam Zahi Hawass. Co wydarzyło się potem?

 * * * * *

Muzeum figur helowych, czyli gdzie oni są?
Wszechświat uporczywie milczy i choć mogą istnieć w nim miliardy obcych cywilizacji, żadna oficjalnie nie skontaktowała się dotąd z ludzkością. A może źle ich szukamy? By odkryć nowy sposób komunikacji w Kosmosie (inny niż radiowy), być może należy skupić się na zdolnościach ludzi takich jak Krzysztof Jackowski - sugeruje Krystyna Kruczyńska.

* * * * *

WSZECHŚWIAT WIELOWYMIAROWY
Kosmos stanowi spójną całość, łącząc w sobie wymiary jawne oraz ukryte przed naszym postrzeganiem. O tych niewidocznych poziomach mówi m.in. koncepcja Nassima Harameina. Artykuł dr Danuty Adamskiej-Rutkowskiej.

Czytaj fragment...

* * * * *

TEST WIARYGODNOŚCI
Jest dobrym i doświadczonym terapeutą; liczne opinie o Łukaszu Matlaku można znaleźć m.in. w Internecie. W trakcie długoletniej współpracy z często goszczącym w Polsce dr. Kallem Sellersem (USA), którego został uczniem, pomogli wielu chorym. Napisali również wspólnie książkę Zdrowie i zioła w nas.

* * * * 

Niedoceniana magnetoterapia
Zdaniem wielu lekarzy otwiera ona zamknięte drogi organizmu do autoregeneracji i prowadzi do wyleczenia.

Czytaj fragment...

* * * * 

Bez leków na odwodnienie
Problemy hormonalne, kłopoty z sercem, nerkami czy zatokami to tylko niektóre przyczyny utrudniających codzienne funkcjonowanie obrzęków. Warto wiedzieć, jak się ich pozbyć bez stosowania leków na odwodnienie.

* * * * 

Norman W. Walker: Bezwiekowy
Był najwybitniejszym na świecie specjalistą od... sałatek. Był też jednym z pierwszych ekspertów w zakresie żywienia, który odkrył zalety soków z warzyw.

* * * * 

Transplantacje, bezdzietność i pochodzenie człowieka
Co ma wspólnego ciąża z transplantacją? Dużo więcej niż się wydaje. Na temat stanu błogosławionego i jego wpływu na organizm kobiety krąży też wiele mitów.

* * * * 

Merkury w horoskopie dziecka
Jeśli chcesz wiedzieć, jakie wychowujesz dziecko, spójrz w jego horoskop, zwłaszcza w położenie Merkurego - radzi dr Piotr Piotrowski.

 

PONADTO:

KONTAKT NIETELEPATYCZNY - czyli Listy do Redakcji
WIDZĘ TAKŻE NIEBO: Wrażliwość tej Ziemi
TRZY ZAGADKOWE WYDARZENIA

U PROGU DUCHOWEJ REWOLUCJI
WITAMINY D3 i K2
KONWENCJA MENTALNA: Kuglarze i marionetki
L
EKTURY NŚ:  Śnienie jako praktyka duchowa, Lekarz ujawnia prawdę o życiu po życiu, Sekrety zdrowego i pięknego umysłu, Ukryte przyczyny refluksu i zgagi
FILMOTEKA NŚ: Oaza iluzji
RAPORT Z BEZDROŻY: Normy i sztormy
HOROSKOP NA WRZESIEŃ

Dowiedz się więcej o: PRENUMERACIE oraz ZAKUPIE NUMERÓW ARCHIWALNYCH

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.