Spotkanie z Judy Humphreys

2 listopada 2006 roku w Warszawie odbyło się spotkanie z Judy Humphreys, światowej sławy wykładowcą i terapeutką z Nowej Zelandii.

Judy HumphreysJudy Humphreys, obecnie posługująca się także firmowym nazwiskiem Judy Humphreys Satori lub Judy Satori, uzdrawia, przekazując bardzo szybkie wibracje dźwięku i światła, czemu towarzyszy równoważenie pól energetycznych oraz integracja ciała, umysłu i ducha. Początkowo zajmowała się fizjoterapią i uzdrawianiem aurycznym (uzyskała dyplom Natural Healing Sciences w dziedzinie leczenia aurycznego oraz dyplom NZ w dziedzinie fizjoterapii), a osiem lat temu zaczęła uzdrawiać za pomocą wysokich częstotliwości języka światła - energii przekazywanej wprost z duchowego źródła. Jak sama pisze, jej zadaniem jest pomagać ludziom w uwalnianiu się od destrukcyjnych myśli i przekonań i przygotować ich do duchowego rozwoju.

Rok 2012 ma być, zdaniem Judy i innych duchowych nauczycieli znanych na całym świecie, początkiem nowego cyklu ziemskiej ewolucji. Ludzkość ma w nim przekroczyć cztery wymiary czasoprzestrzeni, ale wymaga to przygotowania zarówno duchowego, jak fizycznego. Misją naszego gościa jest przekazywanie wiedzy i energii, które pozwolą człowiekowi wkroczyć w piąty wymiar. Temat ten Judy podejmuje w trakcie zajęć zatytułowanych Song of Lyra (Pieśń Liry). Lira jest według niej dwunastopasmową bramą gwiezdną, źródłem, z którego wszyscy pochodzimy i dzięki któremu możemy znaleźć dostęp do naszego pierwotnego dwunastopasmowego DNA - potencjału utraconego przez Adama wypędzonego z Edenu.

Zdaniem Judy Satori, człowiek to istota energetyczna. Fizyczne dolegliwości i destrukcyjne wzorce myślenia mają swoją genezę w doświadczeniach karmicznych zalegających w ciele w postaci energii o nieregularnej częstotliwości. Energia ta zaburza myślenie i uniemożliwia pełne wykorzystanie twórczego potencjału jednostki. W trakcie seansów terapeutycznych, indywidualnych lub zbiorowych, Judy przekazuje obecnym wysokie częstotliwości języka światła wprost do kodu DNA i komórek ciała. Efektem jest oczyszczenie z większości karmicznych wzorców i wynikająca z tego natychmiastowa, trwała zmiana w obrębie systemu energetycznego. Dzięki temu uczestnicy seansów Judy Humphreys odzyskują równowagę, harmonię i kontakt z własnymi twórczymi możliwościami. Warsztaty, w trakcie których to się dokonuje, autorka zatytułowała Breaking free (Wyzwalanie się).

Judy Satori realizuje swoją duchową misję, podróżując po całym świecie i prowadząc różnego rodzaju zajęcia, które cieszą się ogromnym powodzeniem. Oprócz Breaking free i Song of Lyra duże zainteresowanie wzbudzają warsztaty Goddess Tara (Bogini Tara). Są to zajęcia przeznaczone tylko dla kobiet, pomagające uczestniczkom w odnalezieniu boskiego źródła ich kobiecości i nawiązaniu mistycznego kontaktu z Boginią Tarą, która reprezentuje świętą kobiecość i Matkę Stworzycielkę.

Spotkanie odbyło się 2 listopada 2006 roku w Sali Audytoryjnej Biblioteki Narodowej w Warszawie.

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.