Spotkanie z Darkiem Sugierem

2 października w Muzeum Etnograficznym przy ulicy Kredytowej 1 w warszawskim Klubie Przyjaciół Nieznanego Świata odbyło się spotkanie z Darkiem Sugierem, autorem książki Miłość i wolność. Poza ciałem.

ImageNasz gość jest człowiekiem należącym prawdopodobnie do światowej czołówki praktyków OBE. Wystarczy powiedzieć, że na swoim koncie ma ponad 3000 (tak, tak, to nie pomyłka: trzy tysiące) wyjść poza ciało. Należy przy tym do postaci niezwykle barwnych i opowiadających o swoich pobytach w innej rzeczywistości niesłychanie plastycznym, do pewnego stopnia bezprecedensowo ostrym i nieoszlifowanym językiem, którego klimat można zresztą odnaleźć w jego książce oraz na prowadzonej przez Darka Sugiera stronie internetowej www.obemaniak.pl .

Spotkanie, połączone z prezentacją i promocją książki Miłość i wolność. Poza ciałem zostało poprzedzone 45-minutowym filmem z udziałem Darka Sugiera, który sam siebie - nie bez powodu - nazywa obemaniakiem, a jednocześnie rebeliantem. To dokument trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, mimo że jego dramaturgię buduje przede wszystkim monolog bohatera. Ale jak on mówi o swoich doświadczeniach i wychodzeniu z ciała! Tego koniecznie trzeba posłuchać na żywo.

Serdecznie zapraszamy!

Uwaga! Superpromocja!

Z okazji spotkania z autorem książka Darka Sugiera Miłość i wolność. Poza ciałem (kosztująca dotychczas w księgarni 26 zł) była sprzedawana po superpromocyjnej cenie 10 zł !
Przy okazji przypominamy, że Księgarnia-Galeria Nieznanego Świata z końcem lipca przeniosła się do nowego lokalu przy ul. Kredytowej 2 (50 m od Muzeum Etnograficznego).

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.